پایان کار تیم ملی والیبال ایران با شکست

اقتصاد ایران: تیم ملی والیبال ایران که نوسان زیادی در دیدارهای برگزار شده ششمین دوره رقابت‌های لیگ ملت‌ها داشت، در آخرین دیدار هفته سوم برابر تیم ملی آلمان قرار گرفت و این دیدار را هم واگذار کرد.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ،  هفته سوم رقابت های والیبال لیگ ملت ها در شرایطی به میزبانی فیلیپین پیگیری شد که تیم ملی ایران از ساعت ۶:۳۰ دقیقه امروز یکشنبه در آخرین دیدار خود به مصاف تیم ملی آلمان رفت و با نتیجه ۳ بر صفر آخرین دیدار خود در این دوره را هم واگذار کرد.

ست اول؛ ۲۵ بر ۲۰ به سود آلمان

ملی پوشان کشورمان که شروع خوبی در ست اول این دیدار نداشتند هر چند در برخی مقاطع توانستند خود را به حریف اروپایی نزدیک کنند اما در نهایت در امتیازات پایانی پراشتباه ظاهر شدند و با از دست دادن امتیازات حساس در نهایت ست اول را ۲۰ بر ۲۵ به آلمان واگذار کردند. در این ست میلاد عبادی پور با وجود تلاشی که انجام داد امتیازات زیادی را از دست داد تا در نهایت تیم ملی ایران بازنده شود.

ست دوم؛ ۲۵ بر ۲۳ به سود آلمان

شاگردان پیمان اکبری هر چند همانند ست اول شروع خوبی نداشتند و اجازه دادند آلمان پیش بیفتد اما در ادامه شرایط را به سود خود تغییر دادند و در امتیاز ۱۴ از حریف پیش افتادند و تا چند امتیاز این روند را ادامه دادند اما با اشتباهاتی که در زدن سرویس و دفاع داشتند در امتیاز ۱۷ برابر شدند و این روند تا امتیاز ۲۲ ادامه داشت. با این حال در امتیازات پایانی بازهم تیم ملی ایران نتوانست کارایی لازم را داشته باشد و با دریافت های خوبی که آلمانی ها انجام دادند در نهایت ۲۵ بر ۲۳ این ست را هم تمام کردند.

ست سوم؛ ۲۵ بر ۲۰ به سود آلمان

تیم ملی والیبال ایران که در ست سوم نمایش بهتری داشت نزدیک به آلمان کار را آغاز کرد و دو تیم با اشتباهات کم امتیازات را نزدیک دنبال کردند. آلمانی ها که در این دیدار دریافت های خوبی داشتند و از همین روش هم امتیازات پرتعدادی را کسب کردند، در ست سوم هم این روند را ادامه دادند.

ملی پوشان ایران هم در با فاصله یک امتیازی با حریف پیش رفته بودند با دقت بیشتری به توپ ضربه زدند و در امتیاز ۱۶ کار را با تساوی پیش بردند اما از دست دادن سرویس بازهم حریف آلمان را پیش انداخت اما عملکرد خوب اسماعیل نژاد روی تور دوباره کار را به تساوی کشاند.

تیم ملی والیبال ایران در ششمین دوره لیگ ملت‌ها موفق به شکست آمریکا و هلند شد و در ۱۰ دیدار دیگر نتیجه را واگذار کرد.

هفتمین برد برای آلمان

تیم‌های ملی والیبال ایران و آلمان در طول تاریخ ۱۱ بار در رقابت‌های بین‌المللی به مصاف هم رفتند که ۷ بار آلمان و ۴ بار ملی‌پوشان کشورمان پیروز میدان شدند. فهرست و نتایج دیدارهای دو تیم ملی والیبال ایران و آلمان در طول تاریخ به قرار زیر است:

۱۹۹۱ (جام جهانی): ایران (صفر) – آلمان (۳)

۲۰۱۲ (جام واگنر): ایران (صفر) – آلمان (۳)

۲۰۱۳ (لیگ جهانی): ایران (۳) – آلمان (صفر)

۲۰۱۳ (لیگ جهانی): ایران (صفر) – آلمان (۳)

۲۰۱۴ (قهرمانی جهان): ایران (صفر) – آلمان (۳)

۲۰۱۸ (لیگ ملت‌ها): ایران (۳) – آلمان (۲)

۲۰۱۹ (لیگ ملت‌ها): ایران (۳) – آلمان (صفر)

۲۰۲۱ (لیگ ملت‌ها): ایران (۲) – آلمان (۳)

۲۰۲۳ (لیگ ملت‌ها): ایران (۳) – آلمان (صفر)

۲۰۲۳ (انتخابی المپیک): ایران (یک) – آلمان (۳)

۲۰۲۴ (لیگ ملت ها) : ایران (صفر) - آلمان (۳)

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ