تکمیل زیر ساخت‌های شهری در قالب طرح ۳۶۰ درجه

اقتصاد ایران: مدیرکل هماهنگی، نظارت و کنترل معاونت هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران از اصلاح و تکمیل زیر ساخت‌های شهری در قالب طرح ۳۶۰ درجه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ،اولین نشست توجیهی فاز دوم طرح ۳۶۰ درجه با حضور محمد فیاض مدیرکل هماهنگی، نظارت و کنترل معاونت هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران، حسین اخگر پور سرپرست شهرداری منطقه ۱۹، شهرداران نواحی و مدیران شهری برگزار شد.

فیاض طی این نشست ابتدا نقاط قوت و ضعف فاز اول طرح ۳۶۰ درجه را مطرح و بر رفع آنها تأکید کرد و افزود: در مرحله دوم به مناطق کمک می‌شود تا با هماهنگی، هم افزایی و مشارکت شاهد تغییرات محسوس در معابر، میادین و تقاطع‌ها و کسب رضایتمندی شهروندان باشیم.

وی تصریح کرد: از اهداف طرح ۳۶۰ درجه برخورداری کل شهر تهران از مزایای طرح در فازهای مختلف است تا هر نقطه‌ای که انتخاب می‌شود معضلات اجتماعی، عمرانی، خدمات شهری، شهرسازی در فازهای مختلف بیش از پیش افزایش پیدا کند تا کل محلات و شهر تهران را در برگیرد.

فیاض خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه یکی از شاخص‌های ارزیابی نواحی اجرای صحیح طرح ۳۶۰ درجه است در همین راستا شهرداران نواحی در همه حوزه‌ها اهتمام ویژه ای داشته باشند تا زیرساخت‌های تقاطع و میدان‌ها اصلاح و تکمیل شود.

در ادامه اخگر پور ضمن تشکر از رهنمودهای فیاض در اجرای طرح ۳۶۰ درجه یاد آور شد: تلاش خواهیم کرد تا این طرح به نحوه مطلوب در جنوب شهر تهران اجرا و شاهد تغییرات در معابر باشیم.
به گفته این مسئول در فاز نخست طرح ۳۶۰ درجه معضلات عمرانی، شهرسازی، خدمات شهری و اجتماعی در بیش از هزار نقطه شناسایی و مرتفع شد.

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ