مدیرکل آموزش و برنامه‌ریزی وزارت میراث فرهنگی:

دانش بنیان‌ها می‌توانند گردشگری را متحول کنند

اقتصاد ایران: مدیرکل دفتر مطالعات، آموزش و برنامه ریزی گردشگری وزارت میراث فرهنگی گفت: شرکت‌های دانش بنیان می‌توانند اقتصاد گردشگری کشور را متحول کنند.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ،  ابوطالب قاسمی در حاشیه بازدید از سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه در گفت و گو با ایسنا، بر استفاده از ظرفیت دانش بنیان ها در توسعه  گردشگری تاکید کرد و افزود: دانش بنیان ها بخش مهم شعار سال است و همواره استفاده از ظرفیت آنها مورد تاکید مقام معظم رهبری است و همین امر وظیفه ما را در استفاده از این ظرفیت سنگین می‌کند.

قاسمی گفت: قطعا رویکرد ما استفاده از ظرفیت دانش بنیان ها در مسیر توسعه گردشگری است و معتقدیم این امر تحولات مثبتی را رقم می زند.

وی با بیان اینکه تمام حوزه های گردشگری به حضور دانش بنیان ها و فعالیت های خلاقانه و نوآورانه نیاز دارد گفت: بیش از همه حوزه های آموزش، تولید محتوا، تبلیغات و بازاریابی نیازمند حضور دانش بنیان ها است.

مدیرکل دفتر مطالعات، آموزش و برنامه ریزی گردشگری وزارت میراث فرهنگی گفت: در برنامه هفتم توسعه تاکید ویژه ای بر ارتباط حوزه گردشگری با دانش بنیان ها و شتاب دهنده‌ها صورت گرفته و ما هم در همین راستا برنامه های خود را پیگیری می کنیم.

قاسمی گفت: اعتقاد ما این است که حضور دانش بنیان‌ها می تواند اقتصاد گردشگری کشور را متحول کند.

وی همچنین به ظرفیت های سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه اشاره کرد و گفت: این سازمان ظرفیت بی بدیلی است که ورود آن به حوزه گردشگری می تواند کمک شایانی به توسعه این حوزه داشته باشد.

وی افزود: مشاهده دستاوردهای و فعالیت این سازمان نشان می‌دهد که این سازمان در هر حوزه‌ای ورود کرده توفیقات بسیاری داشته و قطعا ورود آن به حوزه گردشگری استان هم می‌تواند با اتفاقات خوبی همراه باشد

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ