استاندار سمنان:

سرمایه‌گذاری در استان سمنان تسهیل شد

اقتصاد ایران: سمنان- استاندار سمنان از معرفی ظرفیت‌های قابل سرمایه‌گذاری استان در رویدادهایی مانند تهران اکسپو خبر داد و گفت: با اقدامات صورت گرفته شرایط سرمایه گذاری در استان تسهیل شده است.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، سید محمدرضا هاشمی  ضمن بیان اینکه یکی از اقداماتی که در زمینه رشد اقتصادی در استان سمنان در دستور کار قرار گرفته، تاکید بر اجرای برنامه‌ها، سیاست‌ها، اهداف و اولویت‌های پیش رو است، بیان کرد: به تمام دستگاه‌های اجرایی استان تاکید شده که از تک تک ظرفیت‌ها برای توسعه اقتصادی و اجرای برنامه‌های حوزه اشتغال، سرمایه گذاری و … استفاده شود.

وی با بیان اینکه استان سمنان یک حضور خوب در نمایشگاه اکسپو را در تهران داشت که ویژه سرمایه گذاری و معرفی داشته‌ها و ظرفیت‌های اقتصادی استان بود، تاکید کرد: ظرفیت‌های استان در این رویداد معرفی شده‌اند و حالا مدیران ما باید تلاش کنند تا برای این ظرفیت‌ها سرمایه گذار جذب شود.

استاندار سمنان اولویت استان را جذب سرمایه گذار به خصوص سرمایه‌گذار خارجی دانست و گفت: برای این منظور طرح‌های قابل سرمایه گذاری بسیار خوبی در استان وجود دارد.

هاشمی با بیان اینکه تحقق سرمایه گذاری و رشد اقتصادی بدون کوشش مستمر مدیران اجرایی ما در سراسر استان محقق نمی‌شود، گفت: شرایط برای سرمایه گذاری در استان تسهیل شده است.

وی با بیان اینکه زمینه‌های بسیار خوبی برای سرمایه گذاری خارجی در استان سمنان وجود دارد، افزود: معادن، گردشگری، صنعت، انرژی و … در زمره این ظرفیت‌ها و مزیت‌های قابل سرمایه گذاری است که از حضور سرمایه گذاران در این زمینه استقبال می‌شود.

استاندار سمنان همچنین بیان کرد: با اقدامات صورت گرفته شرایط سرمایه گذاری در استان تسهیل نیز شده است.

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ