استاندار خوزستان:

اعتماد مردم در "نهضت ملی مسکن" نباید از بین برود

اقتصاد ایران: اهواز- استاندار خوزستان گفت: اعتمادی که در مسکن مهر در استان از بین رفت، نباید در نهضت ملی مسکن نیز تکرار شود.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، علی اکبر حسینی محراب  در جلسه شورای مسکن استان خوزستان اظهار کرد: مسکن مسأله اول استان و دولت است، رئیس جمهور تاکید دارد که تعداد چهار میلیون مسکن باید تا پایان کار دولت تمام شود و هیچ کمبود و کسری در این زمینه وجود نداشته باشد.

استاندار خوزستان بیان کرد: فرمانداران باید بدانند دستور اولشان در شهرستان، مسکن است و هیچ چیز دیگری از جمعی که در زمینه مسکن مسؤول هستند، پذیرفته نمی‌شود و بر این اساس باید زمین تهیه شود و یا اینکه جایی که باید زیرساخت آماده باشد برای ساخت مسکن در نظر گرفته شود.

استاندار خوزستان با اعلام اینکه وظیفه هر شخص و مدیری در استان مشخص شود که هر شخص چه کاری را در چه بازه زمانی انجام دهد، عنوان کرد: از جلسه آینده باید گزارش داده شود که هر شخص چه کاری انجام داده و بر مبنای آن پیش رویم.

حسینی محراب گفت: مسؤولان در ۱۰ ماه سال هرکدام تقویم روزانه داشته باشند که می‌خواهند چه کاری برای مسکن انجام دهند تا هر شخصی که در این زمینه کوتاهی کرد، در جلسات معرفی شود که با او برخورد شود چرا که صبر ما و مردم به آخر رسیده است.

وی تصریح کرد: اعتمادی که در مسکن مهر از بین رفته، نباید در نهضت ملی مسکن تکرار شود لذا حتماً در همین جلسه زمانبندی مشخص شود تا در تمام پروژه‌ها مد نظر قرار داده شود؛ تاکید وزیر راه و شهرسازی نیز همین بوده که حتماً کار را تمام کنید و سهمی که به گردن استان است به سال آینده موکول نشود.

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ