نماینده قزوین:

الموت قزوین مقصد گردشگری جهان است

اقتصاد ایران: منتخب مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس دوازدهم شورای اسلامی گفت: الموت در حوزه گردشگری با توجه به ظرفیت های فراوان امروز به مقصد گردشگری جهان تبدیل شده که رونق آن اقتصاد کشور را متحول می‌سازد.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران، سالار ولایتمدار روز چهارشنبه در نشست شورای اداری بخش الموت شرقی اظهار کرد: برخی ظرفیت ها نه تنها استانی، بلکه کشوری و جهانی هستند و الموت و ظرفیت های آن نیز جزو همین موارد مهم محسوب می‌شود که متاسفانه بسیاری از این قابلیت‌ها مغفول مانده است.

وی تاکید کرد: هر اندازه که الموت رونق پیدا کند، به نفع همه ایران است، به هرحال در بیان جایگاه الموت همین بس که این منطقه جزو مهم ترین مقاصد گردشگری جهانی است و یکی از پیام های رونق یافتن گردشگری، ثبات، امنیت و آرامش در کشور است.

منتخب مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس دوازدهم در ادامه خواستار بهره مندی از ظرفیت های الموت برای رونق گردشگری و خدمت‌رسانی بیشتر به مردم منطقه شد و برگزاری چنین نشست‌هایی را مقدمه آغاز فعالیت های بزرگ برای الموت دانست.

ولایتمدار ضمن اشاره به موانع و مشکلات پیش روی طرح‌ها، تصریح کرد: ریشه حل بسیاری از مشکلات در حوزه طرح‌های منطقه ای، انسجام و وحدت مسوولان برای رضایت مردم است که اگر مورد اهتمام واقع شود، مانعی پیش رو نمی‌ماند.

وی بر اهمیت خدمت رسانی به مردم تاکید کرد و یادآور شد: نوکری برای مردم بالاترین عبادات، جایگاه و مقام است و تنها همین مقام برای مسوول ماندنی است، چراکه آنچه را مردم بپسندند و از آن رضایت داشته باشند، برای مسوولان عزت آفرین است.

نماینده منتخب مردم: الموت قزوین مقصد گردشگری جهان است

این نماینده منتخب مجلس دوازدهم به کشاورزی و باغداری الموت اشاره کرد و ادامه داد: باید هدف همه فعالیت و کارها مردم باشد و حالا که امروز شاهد مهاجرت معکوس و بازگشت مردم به روستاها هستیم، نباید در این فرآیند مانع ایجاد کنیم.

رسیدگی به قلعه شمس کلایه، رونق طرح‌های گردشگری، جلوگیری از دستبرد میراث گرانبهای فرهنگی کشور، احداث موزه گازرخان، ثبت جهانی الموت، ارایه چهره واقعی از قلعه الموت و تاریخ منطقه و نقش آن در جهان اسلام و فرهنگ مقاومت، موضوعات مرتبط با حوزه قضایی و نیازهای بخش، رسیدگی به راه های روستایی و بخصوص محورهای خاکی از جمله موارد مطرح شده در این نشست بود.

گفتنی است منتخب مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس دوازدهم شورای اسلامی در ادامه سفر خود به منطقه الموت و در دیدار با امام جمعه الموت شرقی، وعده های غیرواقع را آفت و از بین برنده اعتماد مردم دانست.

وی در این دیدار اضافه کرد: وعده های زیادی در دوره های مختلف به مردم الموت داده شده که بسیاری از آنها اجرایی نشده و باید توجه کرد که وعده ها واقعی به مردم بدهیم.

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ