به گزارش خبرگزاری اقتصادایران،ناصر حسینی، مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه اظهار کرد: استان کرمانشاه بیش از ۶۹۵ هزار مشترک گاز دارد.

وی ادامه داد: در فصل زمستان کم‌مصرف‌ها شامل طرح تشویقی می‌شوند و پرمصرف‌ها گازبهای آن‌ها با ۵۰ درصد افزایش محاسبه می‌شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه با بیان اینکه اکثر مشترکین استفاده بهینه از این انرژی تجدیدناپذیر دارند، گفت: بیش از ۷۰ درصد مشترکان در سطح استان کرمانشاه الگوی مصرف را رعایت و گاز مورد نیاز خود را در چهار پلکان اول جدول الگوی مصرف تأمین می‌کنند. 

وی تصریح کرد: مشترکانی که گاز را بهینه مصرف می‌کنند دو طرح تشویقی جایزه نقدی و رایگان شدن گاز‌بها شامل آن‌ها می‌شود.

حسینی تصریح کرد: مشترکانی که گاز مورد نیاز خود را در مقایسه با سال گذشته بین ۱۰ تا ۳۵ درصد کاهش دهند علاوه بر کاهش هزینه گازبها مصرفی مشمول دریافت پاداش نقدی هم خواهند شد؛ این پاداش تا سقف ۴۸۰ هزار تومان است.

وی تصریح کرد: طرح بعدی برای مشترکانی است که گاز مورد نیاز خود را در سه پلکان الگوی مصرف تأمین می‌کنند که علاوه بر پاداش، هزینه گازبها آن‌ها رایگان خواهد بود.

حسینی اضافه کرد: مشترکان پرمصرف استان خیلی از ادارت، بانک‌ها، ارگان‌ها و سازمان‌ها هستند که دستورالعمل صادره شده در این خصوص را رعایت نمی‌کنند مطابق بخشنامه باید دمای آسایش آن ۱۸ درجه باشد که گاها تا ۲۷ درجه هم بالا می‌برند.

ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ