قیمت بلیط مترو "پرند" بین ۱۵ تا ۱۶ هزار تومان

اقتصاد ایران: رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران در خصوص بهای بلیط مترو پرند گفت: در این خصوص شهرداری تهران پیشنهاداتی را مطرح کرده است و پیش‌بینی می‌شود بهای این بلیط بین ۱۵ تا ۱۶ هزار تومان باشد.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، سید جعفر تشکری هاشمی؛ رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران امروز در حاشیه یکصدونودوهفتمین جلسه شورا با اشاره به تصویب یک فوریت بررسی قیمت بلیط مترو پرند اظهار کرد: یک فوریت این طرح در جلسه امروز به تصویب رسید.

وی در پاسخ به این پرسش که قیمت بلیط مترو پرند به چه میزان است، گفت: در این خصوص شهرداری پیشنهادات مختلفی را مطرح کرده است، اما پیش‌بینی می‌شود قیمت مترو پرند بین 15 تا 16 هزار تومان باشد.

به گزارش تسنیم، علیرضا نادعلی؛ سخنگوی شورای شهر تهران نیز در پایان یکصدونودهفتمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در جلسه امروز قادری؛ رئیس سازمان بهزیستی کشور در جلسه حاضر و صحبت‌هایی را در خصوص حوزه معلولان مطرح کرد و در ادامه نیز اعضا در خصوص گزارش اشاره شده مطرح کردند.

وی گفت: در جلسه امروز گزارشی از محله‌گردی امانی و عباسی از محله گلشن منطقه 4 ارائه شد و در ادامه نیز شهردار منطقه در ارتباط با این گزارش مطالبی را مطرح کرد.

سخنگوی شورای شهر تهران ادامه داد: در ادامه جلسه امروز دو فوریت طرح جلوگیری از فروش طرح ترافیک روزانه در دستور کار اعضا قرار گرفت که دو فوریت این طرح به تصویب اعضا رسید و بر اساس نظر اعضای شورای شهر تهران از این به بعد شهرداری تهران حق فروش طرح ترافیک را در روزهای آلوده ندارد.

نادعلی در پایان گفت: در ادامه جلسه یک فوریت بررسی قیمت و تعیین بهای بلیط مترو در دستور کار اعضا قرار گرفت که یک فوریت این طرح به تصویب رسید و پس از بررسی در کمیسیون‌های تخصصی در جلسات آتی قیمت بلیط مترو پرند مشخص خواهد شد.

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ