راه های افزایش بازدید لایو اینستاگرام

اقتصاد ایران: راه های افزایش بازدید لایو اینستاگرام چیست؟ اینستاگرام یکی از مهم ترین و جذاب ترین شبکه های اجتماعی در دنیا محسوب می شود که با سرعت هرچه تمام تر در حال پیشرفت و بروزرسانی می باشد، این اپلیکیشن بستری برای رشد مشاغل و همچنین کسب و کار های انلاین است که به صورت رایگان در اختیار مردم قرار می گیرد، اما نباید این موضوع را فراموش کرد که برای رشد و پیشرفت در این برنامه باید مطابق با الگوریتم های اینستاگرام پیشرفته و در کسب و کار خود نبوغ به خرج دهید؛ لازم به ذکر است که دیده شدن در این برنامه مستلزم سپری کردن مراحل نسبتا پیچیده است،

به گزارش خبرگزاری اقتصاد ایران ،در واقع به همین دلیل بوده که افراد به دنبال راه های افزایش بازدید لایو در اینستاگرام هستند. اگرچه امروز بسیاری از افراد با خرید بازدید لایو اینستاگرام تماشاگران لایو خود را افزایش میدهند اما قصد داریم در این مقاله برای شما راه های دیگری را نیز جهت افزایش بازدید لایو معرفی کنیم تا به کمک موارد ذکر شده بتوانیم یک لایو جنجالی و پربازدید داشته باشیم.

راه و روش هایی که برای افزایش بازدید لایو باید بدانید!

مطمئنا کسانی که به دنبال راه های افزایش بازدید لایو اینستاگرام هستند در لایو اینستاگرام ویو پایینی دارند به همین دلیل برای این دسته از افراد مهم و حائز اهمیت است که به وسیله ی مخاطبان مختلف در لایو دیده شوند چرا که در صورت بالا بودن بازدید ویدیو علاوه بر جذب مخاطب می توانید تبلیغات هم دریافت کنید. در ادامه به معرفی روش های مختلف برای افزایش بازدید لایو می پردازیم که به کمک آن می توانید به دستاورد های بزرگی برسید، برخی از روش هایی که به افزایش بازدید لایو شما کمک میکند شامل :

 • اول از همه قبل از استارت لایو حتما قبل آن در استوری خود بینندگان را مطلع کنید. اگر احساس میکنید استوری شما مورد توجه بینندگان کمی قرار میگیرد، با خرید بازدید استوری اینستاگرام، ویو آن را افزایش دهید.
 • اعتماد بنفس داشته باشید! بسیاری از افراد از اجرای لایو حراس دارند و همین ترس لایو آن ها را خراب میکنند. باور کنید اجرای نمایش در مقابل دوربین کار خاصی نیست!
 • لایو خود را در مکانی مناسب با نور پردازی مناسب اجرا کنید تا هم چهره شما جذابتر بنظر برسد و هم در مکانی زیبا لایو را اجرا کرده باشید.
 • قبل از استارت لایو حتما خود را در آیینه مرتب کنید تا در هنگام اجرای لایو نیاز نباشد دست روی صورت یا مو های خود ببرید.
 • تصور کنید با رفیق های صمیمی خود در حال گفتگو هستید! بسیار ساده و راحت سخنان خود را ادا کنید و هیچ استرسی نداشته باشید.
 • اگر میخواهید یک لایو با بازدید زیاد داشته باشید سعی کنید سایر افراد بیننده را به چالش بکشید و همواره با آن ها گپ بزنید و هیجان لایو را بالا ببرید.
 • اجرای لایو همانند اجرای یک کنسرت مهم است! پس در آن از ادبیات مناسب استفاده کرده و شخصیتی درخور داشته باشید.
 • از بی احترامی به سایر افراد حاظر در لایو خود داری کرده و اگر نظرات منفی میدهند با پاسخ های مثبت جواب آنها را بدهید.
 • از اینترنتی مناسب استفاده کنید تا نهایت کیفیت را به کاربران ارائه دهید و دچار قطعی نشوید.
 • و ...

این ها تنها برخی از راه هایی بودند که میتوانند افزایش بازدید لایو اینستاگرام را برای شما به ارمغان بیاورند. اگر چندین بار این روش ها را امتحان کنید مطمعن باشید به لایوی با بازدید بسیار بالا دست پیدا میکنید و مخاطبین زیادی را به سمت خود جذب میکنید.

راه های افزایش بازدید لایو اینستاگرام

مواردی مهمی که در افزایش بازدید لایو به شما کمک میکند

همه ما تمامی اینکار ها را به دلیل افزایش بازدید پیجمان انجام میدهیم، ناگفته نماند که خرید بازدید اینستاگرام راهی برای افزایش بازدید پیج شماست؛ اما گاهی تنوع میتواند مخاطبین بیشتری را نیز برای شما به ارمغان بیاورد. همانند برگذاری لایو! از این رو یک سری موارد مهمی هستندکه باید آنها را درک کرده و همواره در لایو خود رعایت کنید. اگر پیج نسبتا بزرگی دارید صحبت خاص و یا ارائه ی محصول را با کمی صبر انجام دهید چرا که با صبر کردن می توانید نفرات بیشتری را در لایو داشته باشید تا مخاطبان از همان ابتدا موضوع را دانسته و اطلاعات مربوطه را به صورت کامل دریافت کنند، این موضوع بسیار مهم و حائز اهمیت بوده و به عنوان یکی از راه های افزایش بازدید لایو در اینستاگرام استفاده می شود.

اجرای لایو مستلزم رعایت نکاتی است که به کمک آن ها می توانید به پیشرفت های بزرگی در زمینه ی افزایش بازدید لایو دست پیدا کرد:

 1. با استفاده از چالش های پرسش و پاسخ می توانید کاربران را مجاب به همکاری کرده و محیط را برای سایرین گرم کنید تا در لایو شما باقی بمانند، زمانی که شما از لایو برای پرسش و پاسخ استفاده می کنید چالش های ایجاد شده می تواند افزایش بازدید را به همراه داشته باشد.
 2. یکی از علائم هایی که در قسمت لایو می توانید از آن استفاده کنید علامت موشک است که به کمک آن می توانید در دایرکت با کاربران مختلف در ارتباط باشید.
 3. از سال 2019 یک آپدیت بسیار جذاب به اینستاگرام اضافه شده است که به کمک آن می توانید با سایر افراد به صورت دو نفره لایو بگذارید که اگر موضوع و زمینه ی کاری شما برای مخاطبان جذاب باشد مطمئنا به یکی از لایو های جنجالی تبدیل خواهد شد.
 4. در صورت نیاز می توانید از فیلتر های جذاب کننده استفاده کنید.
 5. با استفاده از قابلیت جدید اینستاگرام تصویری را از گالری در لایو به نمایش بگذارید که در صورت ارائه ی محصول و یا توضیح خاص در مورد یک تصویر بسیار موثر است.
 6. با پین کردن یک کامنت بحث یا گفتگو را با چالش همراه کنید.
 7. بهترین زمان را برای انجام این کار انتخاب کنید تا کاربران شما در آن زمان آنلاین باشند.
 8. مخاطبان خود را بشناسید.
 9. به نورپردازی و محیط خود بسیار دقت کنید.
 10. برای صحبت ها و ارائه یک محصول برنامه ی ویژه ای داشته باشید.
 11. برند خود را به نمایش بگذارید.
 12. کامل اصیل و افتاده باشید، خصوصا در مواقعی که یک برند پشت لبان شما منفعت یا ضرر می بیند.
 13. لایو های خود را به صورت سریال گونه و منظم برنامه ریزی کنید و برای هر کدام از آن ها برنامه ی ویژه در نظر بگیرید.
 14. تبلیغات را فراموش نکنید.
 15. قبل از هر چیز برای لایو خود موضوع تعیین کنید و مطابق با آن پیش روید.

این 16 مورد تنها برخی از موارد مهم هستند که میتوانند تاثیر مثبتی روی لایو شما بگذارند.

بهترین راه برای پیشرفت و افزایش بازدید Live اینستاگرام

افزایش بازدید لایو (Live) اینستاگرام

برای اینکه در کسب و کار خود موفق باشید بهتر است برنامه های بالا را به صورت کاملا منظم اجرا کنید، سعی کنید به هیچ عنوان خود را به کاربر و یا همتراز خود درگیر نکنید، ایجاد چالش این چنینی تنها شما را از موفقیت دور کرده و انرژی شما هدر می رود.

برخی از افراد متاسفانه برای پیشرفت و همچنین دریافت تبلیغات هنگفت از اینستاگرام دست به کار های عجیب و غریب می زنند تا به وسیله ی آن در اینستاگرام معروف شوند، این نه تنها به عنوان راه های افزایش بازدید لایو در اینستاگرام شناخته نمی شوند بلکه در نزد مخاطبان این موضوع صرفا جنبه ی فان دارد؛ البته نباید این موضوع را فراموش کرد که حضور افراد مختلف به خصوص کسانی که به دنبال حاشیه هستند شما را به حاشیه برده و وقت شما را برای مسائل بیهوده هدر می دهند، بنابراین حتی اگر بلاگر بوده و یا قصد ورود به این حوزه را داشته باشید نمی توانید با ایجاد حاشیه های پی در پی به موفقیت دست پیدا کنید؛ گرچه همه ی ما از این موضوع کاملا مطلع هستیم که روش های نوینی برای رسیدن به موفقیت در اینستاگرام وجود دارد و اگر در اول کار موفق به جذب مخاطب و یا افزایش بازدید لایو نشدید به راحتی می توانید از خدمات وبسایت خرید ویو (www.kharidview.ir) استفاده کنید. امیدواریم با روش های یاد شده بتوانید لایوی بی نظیر اجرا کرده و مخاطبین زیادی را به سمت خود جذب کنید.

نظرات کاربران

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ