بررسی مشکل ۶۱ واحد تولیدی در استان مازندران

اقتصاد ایران: رئیس کل دادگستری مازندران گفت: در سال گذشته مشکل ۶۱ واحد تولیدی استان بررسی شد و نسبت به رفع مشکل و احیای این واحد‌های تولیدی اقدام شده است.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ،  حجت‌الاسلام محمدصادق اکبری با اشاره به تعداد واحد‌های تولیدی و کارخانه‌های مورد حمایت قرار گرفته و رفع مشکل شده در سال گذشته اظهار کرد: در راستای حمایت از واحد‌های تولیدی و کارخانه‌ها بازد‌یدهای حضوری توسط ستاد اقتصاد مقاومتی استان صورت گرفته است.
رئیس کل دادگستری مازندران با اشاره به اقدامات تکمیلی انجام گرفته در راستای رفع مشکل واحد‌های تولیدی گفت: در سال گذشته مشکل ۶۱ واحد تولیدی استان بررسی و نسبت به رفع مشکل و احیای این واحد‌های تولیدی اقدام شده است.

 اکبری همچنین با اشاره به اقدامات انجام گرفته در زمینه ساماندهی انبار‌های اموال تملیکی در سطح استان مازندران اظهار کرد: در راستای ساماندهی به انبار‌های اموال تملیکی و اصلاح امور، چندین مورد مراجعه و بازرسی حضوری از انبار‌های تملیکی استان مازندران صورت پذیرفت.

رئیس کل دادگستری استان مازندران ادامه داد: در راستای این بازدید‌ها مسائل و مشکلات موجود مورد بررسی قرار گرفتند و اقدامات خوبی در راستای ساماندهی به انبار‌ها انجام شد.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته بیان کرد: ۴۵ پرونده فروش، ۳۶ پرونده استرداد و ۲۰۴ پرونده در حوزه انهدام تشکیل شد.

رئیس کل دادگستری مازندران در خصوص دیدار‌های مردمی انجام شده توسط مسؤولان قضایی استان بیان کرد: در سال گذشته ۸ هزار و ۸۷۰ دیدار مردمی توسط مسؤولان قضایی استان برگزار شد و آن‌ها با ۲۴ هزار و ۴۵۱ نفر دیدار کردند. 

اکبری با اشاره به پرونده‌های دارای شاکی زیاد در استان گفت: تعداد ۱۷ فقره پرونده با شاکی بالا در شعب دادگستری استان تشکیل شدند و رسیدگی به این پرونده‌ها در سال گذشته انجام شد.

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ