تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : ورزش
لینک : econews.ir/5x3665048
شناسه : 3665048
تاریخ :
با مصوبه هیات رییسه؛ سقف قرارداد به لیگ برتر فوتبال بازگشت اقتصاد ایران: نایب رییس فدراسیون فوتبال گفت: دستورالعمل پیشنهادی کارگروه ناظر بر قراردادها و سقف بودجه که به تأیید هیأت رئیسه سازمان لیگ رسیده است، مقرر شد در اولین جلسه هیأت رئیسه فدراسیون بررسی شود.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، مهدی محمدنبی، نایب رئیس فدراسیون گفت: با توجه به اهمیت برگزاری مستمر جلسات کارگروه نظارت بر مسابقات در هفته‌های پایان لیگ فوتبال، جلسات مختلفی را برگزار و در این زمینه موارد به شرح ذیل تصمیم‌گیری شد:

۱- در این نشست که با حضور مسؤولان فدراسیون و سازمان لیگ فوتبال برگزار شد درباره برگزاری جشن برترین‌های لیگ فوتبال مواردی مورد بحث قرار گرفت که در نهایت مقرر شد تا این مراسم در زمان مشخص که تاریخ آن متعاقباً اعلام می‌شود، برگزار شود.

۲- مقرر شد تا پس از پایان برگزاری هر رقابت در سطح لیگ کشور، کلیه مسابقات توسط اعضای کمیته ذیربط آنالیز و گزارش آن ارائه شود.

۳- گزارش‌های اعلامی به ارکان قضائی فدراسیون از سوی سازمان لیگ فوتبال باید پیگیری شود. همچنین مقرر شد تا قراردادهای منعقده باشگاه‌ها با بازیکنان، مربیان و سایر دست‌اندرکاران به روز رسانی شود.

۴- دوره‌های توانمندسازی مدیریت باشگاه‌ها در دستور کار قرار گرفت و اجرایی خواهد شد.

۵- دستورالعمل پیشنهادی کارگروه ناظر بر قراردادها و سقف بودجه که به تأیید هیأت رئیسه سازمان لیگ رسیده است، مقرر شد تا در اولین جلسه هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال مطرح و اتخاذ تصمیم شود.