تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : استانها
لینک : econews.ir/5x3662841
شناسه : 3662841
تاریخ :
معرفی۲۵۶۶ متقاضی تسهیلات مسکن درطارم به بانک اقتصاد ایران: زنجان-مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان از معرفی ۲ هزار و ۵۶۶ متقاضی تسهیلات مسکن روستایی در شهرستان طارم به بانک و انعقاد ۵۱۴ فقره قرارداد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران،  رضا خواجه‌ای گفت: سهمیه تسهیلات مسکن روستایی شهرستان طارم در سال جاری ۲ هزار و ۸۷۱ فقره تعیین شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: متقاضیان دریافت تسهیلات قرض الحسنه ساخت مسکن در این شهرستان به مبلغ سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال می‌توانند با مراجعه به بنیاد مسکن طارم برای تکمیل پرونده خود جهت دریافت تسهیلات اقدام کنند.

خواجه ای به پروژه ۲۰۰ واحدی نهضت ملی مسکن در شهر آببر نیز اشاره کرد و گفت: این طرح در ۲۵ بلوک و چهار طبقه در مساحتی بالغ بر ۲۲ هزار و ۵۹۹ متر مربع در حال اجراست و حدود ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی به لزوم مشارکت بیشتر متقاضیان این طرح در پرداخت به موقع آورده خود، تاکید کرد و گفت: با مشارکت بانک ها و پرداخت به موقع آورده متقاضیان می توان واحدها را تکمیل کرد و به متقاضیان تحویل داد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان با اشاره به دیگر برنامه های این نهاد در شهرستان طارم، افزود: در سال جاری آسفالت ریزی ۲۰ روستای شهرستان طارم به مساحت ۶۰ هزار متر مربع به همت بنیاد مسکن و مشارکت دهیاری انجام خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: در سال گذشته معابر ۱۱ روستای طارم به مساحت ۲۷ هزار مترمربع آسفالت ریزی شد که این میزان در سال جاری به ۲ برابر افزایش یافته است.