تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : جامعه
لینک : econews.ir/5x3652329
شناسه : 3652329
تاریخ :
۷۳۵۵ نفر مصدوم و فوت ۲۲۵ نفر در تصادفات نوروزی! اقتصاد ایران: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با اشاره به مصدومیت ۷۳۵۵ نفر و فوت ۲۲۵ تن از هموطنان طی ۵ روز گذشته بر اثر تصادفات نوروزی از احتمال افزایش این آمار طی روزهای آتی خبر داد.
به گزارش خبرگزاری اقتصادایران،  سرهنگ احمد شیرانی درباره آمار مصدومان و جان‌باختگان تصادفات در ایام منتهی به عید نوروز اظهار کرد: تعداد تصادفات جرحی در 5 روز گذشته حدود 6200 فقره بوده که منجر به مصدوم شدن 7355 نفر شده است.

وی افزود: حدود 51 درصد آمار فوتی‌های تصادفات در صحنه تصادفات رخ می‌دهد و ثبت می‌شود و 7 درصد موارد در حین انتقال و مابقی مصدومان در مراکز درمانی جان خود را از دست می‌دهند. طی 5 روز گذشته تا امروز اول فروردین، مجموعاً 225 نفر جان خود را در تصادفات نوروزی از دست داده‌اند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با بیان این که برخی از مجروحین در بیمارستان جان خود را از دست می‌دهند؛ ادامه داد: این احتمال وجود دارد که تعدادی از مصدومان نیز در روزهای آتی در بیمارستان جان خود را از دست بدهند و به همین دلیل احتمال افزایش آمار ذکرشده وجود دارد.