تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : صنایع و معادن
لینک : econews.ir/5x3651407
شناسه : 3651407
تاریخ :
آغاز طرح ویژه نوروز ۱۴۰۳کرمان موتور از ۲۶ اسفندماه اقتصاد ایران: در طرح نوروزی امداد ، KMC T۸ به عنوان خودرو استاندارد در تمامی جاده‌های موصلاتی کشور آماده خدمت‌رسانی به مسافران و دارندگان محصولات کرمان‌موتور است.
به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، محمد رضا محمودی، گفت: طرح ویژه نوروزی کرمان موتور از 26 اسفند 1402 تا 13 فروردین 1403 با 120 پایگاه در سراسر کشور انجام می شود.

به گفته وی در طرح نوروزی امداد ،  KMC T8 به عنوان خودرو استاندارد در تمامی جاده‌های موصلاتی کشور آماده خدمت‌رسانی به مسافران و دارندگان محصولات کرمان‌موتور است.

قائم مقام مدیرعامل تجارت بم خودرو همچنین با اشاره به اینکه متاسفانه امدادگرهای غیر مجاز  و متفرقه با سو استفاده از  برند کرمان موتور  با روش های مختلف مثل تبانی با مکانیک ، خراب کردن ماشین و ... دریافت هزینه زیاد از دارنده خودرو موجب سردرگمی امدادخواهان می‌گردند که در این خصوص محمودی تاکید نمود مسافران برای داشتن سفری راحت و آسودگی خاطر حتما از خدمات رسمی امداد کرمان موتور  استفاده کنند.

محمودی در ادامه نیز  از مزایای استفاده از امداد کرمان موتور به ارائه مشاوره فنی، استفاده از قطعات مورد تایید شرکت اصلی، حمل خودرو به نمایندگی در صورت لزوم، گارانتی قطعات استفاده شده و پاسخگویی کرمان موتور در صورت بروز مشکلات ثانویه اشاره کرد و گفت: با ارائه خدمات امدادی مطلوب، شرکت کرمان موتور به مشتریان خود اطمینان خاطر می دهد که در صورت بروز هرگونه مشکل، می توانند به صورت سریع و موثر از پشتیبانی های شرکت استفاده کنند.

به گفته وی خدمات امدادی کرمان موتور در نوروز 1403 شامل ارائه خدمات تعمیراتی، خدمات جابجایی و کمک به رانندگان در صورت بروز حادثه در جاده‌ها خواهد بود.

قائم مقام مدیرعامل تجارت بم خودرو همچنین با اشاره به همزمانی ماه مبارک رمضان و ایام نوروز، گفت: خدمات سرویس در محل در تمامی ایام نوروز فعال است و علاقه‌مندان برای اخذ نوبت می توانند از سایت بم خودرو و یا امدادخودرو کرمان نسبت به گرفتن نوبت اقدام کنند.

محمودی در انتها نیز تصریح کرد: شرکت کرمان موتور همواره بهبود کیفیت و ارائه‌ی خدمات با کیفیت به مشتریان خود را در دستور کار خود قرار داده است.

گفتنی است؛ راه‌های ارتباطی شرکت از طریق سایت این شرکت https://www.bamkhodro.com/ یا با شماره تماس 02142724 مقدور است. همچنین اپلیکیشن این شرکت از طریق سایت شرکت کرمان موتور یا سایت مایکت قابل دانلود است.