تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : سلامت
لینک : econews.ir/5x3650111
شناسه : 3650111
تاریخ :
رئیس سازمان نظام پرستاری خبرداد: راه‌اندازی پانسیون‌ پرستاری با اولویت مناطق محروم اقتصاد ایران: رییس سازمان نظام پرستاری کشور از راه‌اندازی پانسیون‌های پرستاری با اولویت مناطق محروم با کمک خیرین سلامت خبر داد و گفت: از اصلی‌ترین اهداف دوره ششم در سازمان، اصلاح ساختار فعلی سازمان نظام پرستاری است، باید ساختار نظام‌مند و اساسی تشکیل شود تا به هیات مدیره‌های کشور تسریع پیدا کند.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، جهانپور روز دوشنبه در نخستین اجلاسیه مشترک اعضای شورای عالی و روسای هیات مدیره های نظام پرستاری کشور که در دانشکده بهداشت علوم پزشکی تهران برگزار شد، با بیان اینکه ساماندهی نیروهای بهیار در دستور کار است، افزود: وظیفه شورای عالی نظام پرستاری و هیات مدیره باید از آنها حمایت کنند و بزودی ساماندهی می شوند.

وی با اشاره به تقسیم بندی هیات مدیره ها به ۱۰ منطقه کشوری، اظهار داشت: خانه پرستار در مناطق مختلف دایر می شود و در بحث رفاهی و معیشتی نیز برنامه هایی در دستور کار داریم.

به گفته وی، کارگروه های متعددی در ششمین دوره نظام پرستاری کشور تشکیل شده و با ایجاد پل های درآمدی در جهت رفاه همکاران تلاش کنیم .

جهانپور با اشاره به بازنگری و تدوین آیین نامه های نظام پرستاری ، گفت: در جهت قانون جوانی جمعیت نیز گامهایی خوبی برداشته ایم و بر اساس مکاتباتی با وزیر بهداشت درخواست شده ، در بحث کمبود نیروی انسانی کمک کنند.