تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : فناوری
لینک : econews.ir/5x3649406
شناسه : 3649406
تاریخ :
گوشی جدید تکنو نمایشگر رول‌شدنی دارد+ عکس اقتصاد ایران: تکنو گوشی هوشمند رول‌شدنی خود موسوم‌به Phantom Ultimate را در رویداد MWC 2024 به‌نمایش گذاشت.
به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، تکنو از مراسم MWC 2024 برای ارائه‌ی چشم‌اندازش از آینده‌ی گوشی‌های هوشمند استفاده کرد و نمونه‌ی اولیه‌ی فانتوم آلتیمیت (Phantom Ultimate) را با نمایشگر رول‌شدنی به‌نمایش گذاشت. این محصول اکنون دیگر یک طرح اولیه نیست و درواقع دستگاهی کامل محسوب می‌شود.

گوشی رول شونده تکنو فانتوم آلتیمیت

نمایشگر فانتوم آلتیمیت درحالت عادی ۶٫۵۵ اینچ است و با فشردن یک دکمه‌ی ساده به صفحه‌نمایش بزرگ ۷٫۱۱ اینچی تبدیل می‌شود؛ قابلیتی که برای اجرای بازی یا تماشای فیلم بسیار مناسب به‌نظر می‌رسد. فناوری تکنو به ۱٫۳ ثانیه زمان نیاز دارد تا نمایشگر دستگاه را ازطریق مکانیزم رول‌شدن بزرگ یا کوچک کند.

گوشی رول شونده تکنو فانتوم آلتیمیت


تکنو در فانتوم آلتیمیت از نمایشگر ثانویه‌ی پشتی نیز استفاده کرده که درواقع همان صفحه‌نمایش اصلی است که با روشی هوشمندانه به اطراف دستگاه می‌پیچید. این راهکار نیاز به استفاده از دو نمایشگر مجزا را از بین می‌برد و کارایی را افزایش می‌دهد.

گوشی رول شونده تکنو فانتوم آلتیمیت

ظهور گوشی‌های تاشدنی، حوزه‌ی نرم‌افزار را به‌چالش کشید و به‌نظر می‌رسد تکنو در این بخش نیز عملکرد خوبی دارد. رابط کاربری و برنامه‌های فانتوم آلتیمیت با تغییر ابعاد نمایشگر، به‌طور خودکار در بهینه‌ترین حالت ممکن نمایش می‌یابند.

گوشی رول شونده تکنو فانتوم آلتیمیت

اگرچه فانتوم آلتیمیت هنوز در مرحله‌ی توسعه قرار دارد اما تکنو قبلاً دو گوشی تاشدنی موفق به‌نام فانتوم V فولد و فانتوم V فلیپ را عرضه کرده است و همچنان قصد دارد نوآوری‌هایی در این حوزه ارائه دهد.