تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : ورزش
لینک : econews.ir/5x3649384
شناسه : 3649384
تاریخ :
توضیح مربی کشتی فرنگی درمورد بازگشت گرایی اقتصاد ایران: مربی کشتی فرنگی با بیان اینکه فرصت حضور گرایی در مسابقات ترکیه از بین رفته گفت: باید کمیته فنی و کادر فنی در مورد برگزاری انتخابی و حضور او در مسابقات تصمیم بگیرد.
به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، حسن حسین زاده مربی تیم ملی کشتی فرنگی در گفت‌وگو با مهر، درباره بخشیده شدن محرومیت محمدعلی گرایی و حضورش در تمرین تیم ملی گفت: برای مسابقات جام وهبی امره اسامی کشتی‌گیران ارسال شده و تیم هم بسته شده بنابراین محمدعلی امکان حضور در این مسابقه را ندارد. تیم ملی کشتی فرنگی ۱۶ و ۱۵ اسفندماه به مسابقات جام وهبی امره ترکیه اعزام خواهد شد. ضمن اینکه ما باید منتظر باشیم نامه محرومیت محمدعلی به فدراسیون ارسال شود.
 
وی گفت: پس از آن هم ما شرایط محمدعلی را بررسی خواهیم کرد، ما اطلاعی از وضعیت تمرینی او نداریم. محمدعلی هم این چند وقت به خانواده‌اش می‌رسید، البته گویا تمرینات را در شیراز پیگیری می‌کند. ما هم باید ببینیم در وزن ۷۷ کیلوگرم در مسابقات پیش رو کشتی‌گیران چه نتایجی کسب می‌کنند و پس از آن کمیته فنی و اعضای کادر فنی در مورد این وزن تصمیم بگیرند.

مربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: محمدعلی به مسابقات جهانی صربستان اعزام شد و باید به چرخه تیم ملی وارد شود، البته باید ببینیم دیگر کشتی‌گیران چه نتایجی کسب خواهند کرد. واقعاً وضعیت کشتی فرنگی در وزن ۷۷ کیلوگرم خوب نیست، ما باید عملکرد کشتی‌گیران را بررسی کنیم و پس از آن در جلسه با رئیس فدراسیون و اعضای کادر فنی و کمیته فنی تصمیم نهایی را بگیریم.

حسین زاده گفت: ۱۵ فروردین مسابقات قهرمانی آسیا پیش رو تیم ملی است، نفر اول مسابقات وهبی امره به رقابت‌های قهرمانی آسیا اعزام خواهد شد. بعد از آن هم مسابقات گزینشی المپیک را پیش رو داریم. باید از همه مدعیان استفاده کنیم. محمدعلی گرایی کشتی‌گیر خوبی است و به راحتی نمی‌توانیم از نام او بگذریم.

مربی تیم ملی کشتی فرنگی در مورد برگزاری انتخابی در وزن ۷۷ کیلوگرم گفت: در کشتی فرنگی حق به حقدار می‌رسد. محمدعلی گرایی به مسابقات جهانی اعزام شد. امین کاویانی‌نژاد هم به بازی‌های آسیایی اعزام کردیم. همه شرایط را باید بسنجیم. اگر کاویانی‌نژاد در مسابقات جام وهبی امره به مدال طلا برسد و سهمیه المپیک را کسب کند. باید اعضای کمیته فنی و کادر فنی باید تشکیل جلسه بدهد و تصمیم‌گیری کند.
وی تأکید کرد: ما از قبل گفتیم که براساس چرخه انتخابی نفرات انتخاب خواهند شد، شرایط محمدعلی هم در نظر خواهیم کرد. ما نمی‌توانیم زود تصمیم بگیریم. باید کشتی‌گیر آماده را برای المپیک انتخاب کنیم. محمدعلی هم چندین ماه است از تمرینات به دور بوده است. بنابراین باید همه مسائل را در نظر بگیریم. البته کشتی فرنگی یک تورنمنت دیگر در لهستان و مجارستان تا المپیک پیش رو داریم. امیدوارم نتیجه خوب بگیریم. اگر نتیجه نگرفتیم باید محمدعلی را هم به یک مسابقه دیگر اعزام کنیم.

مربی کشتی فرنگی گفت: ما باید در وزن ۷۷ کیلوگرم مدال می‌گرفتیم که نگرانی برای سهمیه المپیک نداشته باشیم. باید از همه مهره‌ها استفاده کنیم و همه توانمان را برای این کار می‌گذاریم. محمدعلی هم واقعاً کشتی‌گیر خوبی است و شرایط وزنی‌اش کمی او را اذیت می‌کند. از نظر بدنی در جهانی صربستان خوب بود و باید ببینیم شرایط بدنی و وزنی اش به چه صورت خواهد بود. باید کشتی‌گیری را انتخاب کنیم که در المپیک حرفی برای گفتن داشته باشد. بخشیده شدن محرومیت محمدعلی خبر خوش برای ما بود و هر کسی حق‌اش انتخاب خواهد شد.