تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : ورزش
لینک : econews.ir/5x3648462
شناسه : 3648462
تاریخ :
بلندقامت‌ترین مرد ایران به پارالمپیک پاریس می‌رسد؟ اقتصاد ایران: سرمربی تیم ملی والیبال نشسته مردان درباره آخرین وضعیت مرتضی مهرزاد (بلندترین مرد ایران) و رمضان صالحی برای حضور در تیم ملی و اعزام به پارالمپیک پاریس گفت: در صورتی که مصدومیت این ۲ بازیکن تا بعد از ماه مبارک رمضان برطرف شود و مشکلی برای حضور در اردوی تیم ملی نداشته باشند به المپیک اعزام خواهند شد؛ در غیر این صورت باید دنبال بازیکن جایگزین باشیم.
به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ،  هادی رضایی اظهار کرد: سومین اردوی آمادگی تیم ملی والیبال نشسته مردان با حضور ۱۷ ورزشکار در محل کمپ تیم های ملی فدراسیون جانبازان و توانیابان برگزار می شود که در این اردو مرتضی مهرزاد و رمضان صالحی به دلیل مصدومیت در اردو حضور نخواهند داشت. البته وضعیت این دو بازیکن برای حضور در تیم ملی در اردوی بعد از ماه مبارک رمضان مشخص می شود، اگر آسیب دیدگی این دو بازیکن تا بعد از ماه مبارک رمضان مرتفع شود و مشکلی برای حضور در تمرینات نداشته باشند در ترکیب تیم اعزامی به پارالمپیک پاریس قرار خواهند گرفت در غیر این صورت باید به فکر بازیکن جایگزین باشیم

وی گفت: مهرزاد و رمضان صالحی از بازیکنان خوب تیم ملی هستند و امیدوارم زودتر آسیب دیدگی آن ها برطرف شود تا در ترکیب تیم ملی از هر دو بازیکن استفاده کنیم.

رضایی در پاسخ به این پرسش که ترکیب تیم ملی اعزامی به پارالمپیک پاریس چه زمانی مشخص خواهد شد، خاطرنشان کرد: بعد از پایان اردوی سوم، اردو به مدت یک ماه به دلیل تعطیلات عید و ماه مبارک رمضان تعطیل خواهد شد و اردوی بعدی را با حضور ۱۴ بازیکن آغاز خواهیم کرد که این بازیکنان تا زمان اعزام تیم به پارالمپیک در اردو حضور خواهند داشت که در نهایت ۱۲ بازیکن به پاریس اعزام می شوند.

وی با اشاره به حضور روانشناس در کنار تیم ملی، گفت: برای این که بتوانیم بازیکنان را هم از نظر تکنیکی و تاکتیکی و هم بعد روانی برای مسابقات آماده کنیم بعد از بازی‌های پاراآسیایی هانگژو چین یک روانشناس در کنار تیم حضور دارد تا در بهترین شرایط مردان والیبال نشسته را برای پاریس آماده کنیم.

وی در پایان گفت: از آن جا که همزمان با برگزاری اردوی تیم ملی، رقابت های سوپر لیگ نیز در حال برگزاری است سعی کردیم بازیکنان را در اردوهای تیم ملی تحت فشار زیادی قرار ندهیم تا دچار آسیب دیدگی نشوند، در حقیقت تمرینات اصلی تیم بعد از ماه مبارک رمضان که ترکیب اصلی مشخص می شود، آغاز خواهد شد.