تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : جامعه
لینک : econews.ir/5x3647836
شناسه : 3647836
تاریخ :
فورد جذاب‌ترین ون جهان را روانه بازار می‌کند اقتصاد ایران: ون فورد ترانزیت کاستوم ام اس-آر تی از رینگ های اسپرت آلومینیومی 19 اینچی با تایر گودیر سایز 45/235 استفاده می کند. کیت بدنه شامل جزئیات اسپرت در قسمت سپر اصلی جلو، عقب و اسپویلر سقف نیز به زیبایی در پروفایل بدنه این فورد جای گرفته اند.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، در رابطه با کلاس ون و مینی ون با توجه به استانداردهای بین المللی طراحی، مخاطب همواره انتظار محصولی را دارد که تفاوت های محسوسی با سدان و هاچ بک را همراه دارد. همین فاکتورهای طراحی در واقع شرایطی را ایجاد می کنند که ذهن مخاطب در چارچوب ثابتی جزئیات طراحی ون را بپذیرید و غافلگیری خاصی در کار نباشد. نهایتا یک ون می تواند زیباتر، جذاب تر و یا مدرن تر از سایر محصولات کلاس خود باشد...

اما اخیرا مرکز ام اس-آر تی گروه فورد که تیونر خودروهای تجاری با برند فورد مانند ون ، مینی ون و وانت است از نسخه خاص ون فورد ترانزیت رونمایی کرده که تمامی قواعد ذهنی مخاطب از طراحی ون که ابتدای مطلب بدان اشاره کردیم را به چالشی عمیق وارد می کند!

ون فورد ترانزیت کاستوم ام اس-آر تی از رینگ های اسپرت آلومینیومی 19 اینچی با تایر گودیر سایز 45/235 استفاده می کند. کیت بدنه شامل جزئیات اسپرت در قسمت سپر اصلی جلو، عقب و اسپویلر سقف نیز به زیبایی در پروفایل بدنه این فورد جای گرفته اند.

مشتریان امکان شخصی سازی هنگام سفارش در مواردی مانند رنگ بدنه و تزئینات کابین را دارند. جانمایی و تعداد صندلی های داخل ون نیز از دیگر مواردی هستند که در آپشن شخصی سازی مشتریان لحاظ شده اند.

متاسفانه هنوز در رابطه با ویژگی های بخش فنی اطلاعاتی منتشر نشده اما تریم ئی-ترانزیت این فورد برابر با 281 اسب بخار خروجی خواهد داشت که با این ظاهر جذاب و اسپرت کاملا هماهنگ می شود.

ون فورد ئی-ترانزیت ام اس-آر تی 2024

فورد جذاب‌ترین ون جهان را روانه بازار می‌کند

فورد جذاب‌ترین ون جهان را روانه بازار می‌کند