تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : استانها
لینک : econews.ir/5x3647360
شناسه : 3647360
تاریخ :
معاون استانداری ایلام تاکید کرد: لزوم تسریع در پرداخت تسهیلات تبصره ۱۸در ایلام اقتصاد ایران: ایلام- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام بر لزوم تسریع در پرداخت تسهیلات تبصره ۱۸ در ایلام تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران،   شهریار عباسی در نشست بررسی تسهیلات تبصره ۱۸ اظهار داشت: با توجه به قرار گرفتن در آستانه ایام پایانی سال و مدت محدود ظرفیت پرداخت تسهیلات تا پایان ۱۵ اسفند ماه سال‌جاری تلاش شود روند پرداختی‌ها تسریع شود.

وی افزود: عملکرد مجموعه مدیران بانک‌ها و جذب تسهیلات و پرداخت به موقع آن علاوه بر فراهم کردن زمینه اشتغال نقش مهمی در تثبیت و حمایت از افراد متقاضی که عموماً تحت پوشش نهادهای حمایتی هستند، دارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام گفت: عملکرد بانک‌ها در سال گذشته در جذب تسهیلات به ویژه در بحث اشتغالزایی و تبصره ۱۶ بسیار خوب بود که امیدواریم امسال دوباره همان جایگاه را کسب کنیم.

عباسی ابراز امیدواری کرد که با پای کار بودن مدیران و تسریع در روند پرداخت تسهیلات به پرونده‌های ارجاعی وضعیت جذب تسهیلات استان در کشور بهبود یابد.

در ادامه این نشست مدیران و نمایندگان دستگاه‌های کمیته امداد امام خمینی (ره) و بانک‌های عامل به تشریح عملکرد خود پرداختند.