تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : اخبارشرکت ها
لینک : econews.ir/5x3645710
شناسه : 3645710
تاریخ :
برگزاری گردهمایی انجمن مدیران پیشگام ذوب آهن اصفهان اقتصاد ایران: گردهمایی انجمن مدیران پیشگام ذوب آهن اصفهان در روز پنج شنبه ۱۲ بهمن ماه جاری در محل تالار مجموعه شفق ذوب آهن اصفهان برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری اقتصادایران، در این گردهمایی که با هماهنگی انجمن مدیران پیشگام و روابط عمومی ذوب آهن اصفهان برگزار شد جمعی از مدیران ، متخصصان و سایر همکاران بازنشسته ذوب آهن اصفهان و از جمله چند تن از مدیران عامل و معاونین پیشین شرکت حضور داشتند.

اولین سخنران این گردهمایی حسین آذربایجانی قائم مقام مدیرعامل اسبق و رئیس هئیت مدیره انجمن مدیران پیشگام ذوب آهن اصفهان بود که در سخنان خود ضمن عرض تبریک به مناسبت دهه فجر سالگرد پیروزی اسلامی انقلاب اسلامی به اهداف تشکیل این انجمن  و عملکرد آن در 4 سال گذشته پرداخت. وی گفت: این انجمن غیر انتفاعی بوده و با تشکیل کمیته ها و جمع آوری بانک اطلاعاتی مدیران و صنعتگران ذوب آهنی و ارایه تجربیات فنی خود در خدمت ذوب آهن اصفهان و صنعت کشور خواهد بود. وی توصیه هایی به بازنشستگان ذوب آهن اصفهان در راستای شادابی و تلاش مجدانه در زندگی و تداوم فعالیت های مختلف علمی و صنعتی نمود. در ادامه این گردهمائی مهدی بهرامی معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی شرکت در سخنانی ضمن تشکر از حاضران و برگزار کنندگان گردهمائی ، آمادگی شرکت در انجام مسولیت های اجتماعی و حمایت از انجمن مدیران پیشگام ذوب آهن اصفهان را اعلام نمود.

بهرام سبحانی از مدیران عامل اسبق شرکت و رئیس انجمن تولید کنندگان فولاد کشور در این مراسم با اشاره به سابقه طولانی و منحصر به فرد ذوب آهن اصفهان در صنعت فولاد ایران گفت: بیشترین تجربه ها در زمان ساخت و راه اندازی پروژه ها به دست می آید و ذوب آهن اصفهان در این زمینه ها پیشتاز است. وی افزود: از پتانسیل های موجود انجمن باید در راستای تحقق اهداف شرکت ، منافع ملی و مسئولیت های اجتماعی استفاده شده و ذوب آهن اصفهان نیز ارتباط و تعامل بیشتری با این انجمن داشته باشد. مسعود ابکا مدیرعامل اسبق ذوب آهن اصفهان نیز در سخنانی گفت: نسل قدیم ذوب آهن اصفهان سرشار از انگیزه ، تجربه و تلاش است و هم اکنون مدیران پیشگام این شرکت سکاندار مجموعه های فولادی کشور از جمله میدکو هستند. در این مراسم چند کلیپ تاریخی در مورد نقطه نظرات مدیران ذوب آهن اصفهان پخش گردید و در پایان این گردهمائی با برگزاری میزگردی به سوالات حاضران پاسخ و پیشنهادات جمع آوری شد.