تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : فرهنگ
لینک : econews.ir/5x3635341
شناسه : 3635341
تاریخ :
با شعری از محمدمهدی سیار صورت گرفت؛ انتشار نماهنگ «بوسه تو» از محمد معتمدی اقتصاد ایران: نماهنگ «بوسه تو» برای چهارمین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی با خوانندگی محمد معتمدی منتشر شد. محمدمهدی سیار شاعر این اثر، متن آن را بر اساس نامه شهید سلیمانی به دخترش ـ فاطمه ـ سروده است.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، نماهنگ «بوسه تو» ویژه چهارمین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی با خوانندگی محمد معتمدی منتشر شد. 

آهنگساز این اثر مسعود سخاوت‌دوست بوده و محمدمهدی سیار شاعر این اثر، متن آن را بر اساس نامه شهید سلیمانی به دخترش ـ فاطمه ـ سروده است. در ادامه این نماهنگ را تماشا کنید:

متن شعر این نماهنگ به شرح زیر است:

«من تشنه دیدارم ای زیبای تنها
با یک نظر آتش بزن خاکسترم را

پس کی به دادم می‌رسی ای عشق خونین
تلخی مکن، تلخی مکن ای شور شیرین

این بی‌قراری پایان ندارد
کی می‌رسد وقت قرار بوسه تو

کوهم ولی کاش از هم بپاشم
بر ناگهان انفجار بوسه تو

من تشنه دیدارم ای پیداترین راز
دلتنگ تو، دلتنگ آن آغوش دلباز

جنگیده‌ام من با رقیبان تو ای عشق
کی می‌گذارم سر به دامان تو ای عشق

این بی‌قراری پایان ندارد
کی می‌رسد وقت قرار بوسه تو»

فایل صوتی این نماهنگ را می‌توانید از طریق قاب زیر بشنوید: 

 

 

بخشی از متن نامه شهید سلیمانی به دخترش که شعر این نماهنگ بر اساس آن سروده شده به شرح زیر است: 

«آه! مرگ خونین من! عزیز من! زیبای من! کجایی؟ مشتاق دیدارت هستم ... وقتی بوسه انفجار تو، تمام وجود مرا در خود محو می‌کند، دود می‌کند و می‌سوزاند. چقدر این لحظه را دوست دارم. آه ... چقدر این منظره زیباست. چقدر این لحظه را دوست دارم. در راه عشق جان دادن خیلی زیباست ...

خدایا! ۳۰ سال برای این لحظه تلاش کردم. برای این لحظه با تمام رقبای عشق در افتاده‌ام. زخم‌ها برداشته‌ام، واسطه‌ها فرستاده‌ام. چقدر این منظره زیباست! چقدر این لحظه را دوست دارم ...»

در این نماهنگ که در بنیاد مکتب حاج قاسم با همکاری مؤسسه هنری وصف صبا ساخته شده است، نماهنگ «بوسه تو» در قالب‌های تصویری، موشن‌گرافی و تصویرگذاری با تصاویری کم‌تر دیده شده از حاج قاسم طراحی و ساخته شده است. پوستر و لوگوی این اثر نیز از آثار محمد روح‌الامین طراحان مطرح کشور است.

پایان پیام/