تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : استانها
لینک : econews.ir/5x3631096
شناسه : 3631096
تاریخ :
آتش‌سوزی ۴۵دقیقه‌ای ‌در پالایشگاه اصفهان + فیلم اقتصاد ایران: آتش‌سوزی ‌یکی از واحد‌های تقطیر نفت خام پالایشگاه اصفهان با تلاش آتش‌نشانان پس از ۴۵دقیقه مهار شد.
به گزارش خبرگزاری اقتصادایران از اصفهان، منصور شیشه‌فروش مدیرکل مدیریت بحران اصفهان با تأیید آتش‌سوزی در پالایشگاه اصفهان‌ اظهار داشت: تمام عوامل اطفای حریق به محل حادثه اعزام شدند.

وی درباره مشاهده دود غلیظ از سمت پالایشگاه نفت اصفهان ابراز کرد: این دود به‌علت آتش در واحد 3 تقطیر پالایشگاه نفت اصفهان ‌است، اما مشکلی نیست و حریق در حال اطفاست.

وی با بیان اینکه "دود شدیدی که منطقه را فرا گرفته به همین علت است اما‌ اوضاع را تحت کنترل داریم"، تصریح کرد:‌ علت وقوع حادثه در دست بررسی است و اطلاعات تکمیلی متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.

مدیرکل مدیریت بحران اصفهان با اعلام اینکه "4 نفر در این حادثه مصدوم شدند"، ادامه داد: ‌یک  نفر به بیمارستان منتقل شد و بقیه به‌صورت سرپایی مداوا شدند.

وی با ابراز اینکه "اطفای این حادثه حدود 45 دقیقه به‌طول انجامید"، خاطرنشان کرد:‌  آتش‌نشانان در حال خنک‌سازی محل حادثه هستند و آتش به‌طور کامل اطفا شده است.

شیشه‌فروش اضافه کرد: برای کنترل و اطفای حریق در پالایشگاه 25 تیم از آتش‌نشانان اصفهان، شاهین‌شهر و میمه و شهرک‌های صنعتی اطراف به محل حادثه اعزام شدند.‌