تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : جامعه
لینک : econews.ir/5x3629200
شناسه : 3629200
تاریخ :
وعده پایان پرونده مسکن مهر تا شهریور ۱۴۰۴ اقتصاد ایران: مدیرعامل شهر جدید پردیس با بیان اینکه با تلاش‌های انجام شده ۱۰ هزار واحد مسکن مهر پردیس قبل از اتمام سال تکمیل و تحویل خواهد شد، از تلاش آن شرکت برای تکمیل تمامی واحدهای باقیمانده مسکن مهر در صورت تامین اعتبار در دولت فعلی خبر داد.
به گزارش خبرگزاری اقتصادایران، خلیل محبت‌خواه مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در خصوص تکمیل واحدهای باقیمانده مسکن مهر در آن شهر جدید، توضیح داد: از تعداد واحدهای باقیمانده مسکن مهر در شهر جدید پردیس به تعداد 29 هزار و 182 واحد در مهر سال جاری 10 هزار واحد تکمیل و با اجرای تمامی زیرساخت‌ها به متقاضیان تحویل شد. مدیران هر بلوک در مشارکت با مالکان تمامی واحدهای تحویل شده باید انشعابات برق و گاز خود را که تا محل ساختمان آمده است، راه اندازی کنند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با بیان اینکه واحدهای باقیمانده مسکن مهر آن شهر هم‌اکنون به 19 هزار و 182 واحد کاهش یافته است از برنامه آن شرکت برای تحویل 7 هزار واحد در دهه فجر و 3 هزار واحد دیگر قبل از اتمام سال جاری خبر داد.

محبت خواه از برنامه آن شرکت برای تکمیل واحدهای باقیمانده مسکن مهر پردیس در دولت سیزدهم خبر داد و اظهار امیدواری کرد تا با همکاری صندوق ملی مسکن و با تامین بخشی از منابع مالی صندوق و همچنین منابع شرکت عمران شهر پردیس بتوان واحدهای باقیمانده مسکن مهر را تکمیل کرد و قبل از اتمام این دولت تحویل متقاضیان داد.

وی تعطیلی کارگزاری‌ها را در شهر پردیس اقدامی برای شفافیت و عدم خرید و فروش واحدهای غیرمجاز با هدف سوداگری عنوان کرد و گفت: مدت کوتاهی است که تمامی اقدامات شرکت عمران شهر پردیس به شکل آنلاین به متقاضیان ارایه می‌شود.

گفتنی است، در شهر جدید پردیس 84 هزار و 172 واحد مسکن مهر از سال 90 آغاز شد که حدود 30 هزار واحد آن برای تکمیل و اجرا به دولت سیزدهم محول شد.