تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : اقتصاد
لینک : econews.ir/5x3628933
شناسه : 3628933
تاریخ :
پیش بینی شاخص کل با خطوط مهم مقاومت و اصلاح اقتصاد ایران: آینده کوتاه و بلندمدت دو شاخص کل و هم وزن همراه با خطوط مهم مقاومت و اصلاح، توسط کارشناس بازار سرمایه، پیش بینی شد.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ،  اشکان حسینی درباره پیش بینی آینده کوتاه مدت دو شاخص کل و هم وزن که در اول وقت امروز به ارقام با رشد اندک به 2.171 و 748 واحد رسیده اند اعلام کرد: به دلیل اتمام روند نزولی شاخص کل، انتظار می رود روند بلندمدت بازار از این پس، صعودی باشد اما در کوتاه مدت انتظار می‌رود در مقاومت باکس نارنجی رنگ یعنی محدوده 2.190 الی 2.210 ، اصلاح کوچکی رخ دهد و سپس به سمت مقاومت اصلی یعنی باکس قرمز رنگ در محدوده 2.285 الی 2.350 واحد حرکت کند.

در صورت عدم رشد دلار و ارزش معاملات، پیشنهاد می‌شود در این محدوده، درصدی از پرتفو نقد و در صورت اصلاح در اعداد پایین‌تر خریداری شود.

شاخص کل هم وزن نیز این شاخص پس از شکست سقف قبلی در روند صعودی قرار گرفته و در حال حرکت به سمت مقاومت در محدوده 770 الی 790 هزار واحد است که جدی‌ترین مقاومت شاخص هم وزن هم محسوب می‌شود .بنابراین باید در این محدوده احتیاط بیشتری مدنظر باشد.