تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : استانها
لینک : econews.ir/5x3628232
شناسه : 3628232
تاریخ :
معاون استاندار تهران: ۱۱۵ هزار شغل در استان تهران ایجاد شده است اقتصاد ایران: معاون استاندار تهران با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون ۱۱۵ هزار شغل در سطح استان ایجاد شده است، گفت: با توجه به تعهد ۱۵۰ هزار شغل استان در سال جاری، تاکنون حدود ۷۷ درصد پیشرفت داشتیم که ۶ درصد از برنامه جلوتر هستیم.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران،جلسه کارگروه اشتغال استان تهران به ریاست محمد علیمهری معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران و با حضور دیگر مسئولان برگزار شد.

علیمهری در این جلسه بیان کرد: از ابتدای سال تاکنون ۱۱۵ هزار شغل در سطح استان ایجاد شده که در سامانه رصد ثبت شده و‌ قابل راستی آزمایی می‌باشد.

وی ادامه داد: با توجه به تعهد ۱۵۰ هزار شغلی که در سال جاری برای استان درنظر گرفته شده تاکنون حدود ۷۷ درصد پیشرفت داشتیم که ۶ درصد از برنامه جلوتر هستیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران در مورد تسهیلات تبصره ۱۶ بیان کرد: امسال حدود ۱۸۰۰ میلیارد تسهیلات از بودجه دولت طبق تبصره ۱۶ به مشاغل خرد پرداخت شده است و  بیش از ۱۲۰ میلیارد برای رونق مشاغل خانگی پرداخت کردیم که تا آخر سال به حدود ۲۶۰ میلیارد می رسد.