تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : بانک تجارت
لینک : econews.ir/5x3626212
شناسه : 3626212
تاریخ :
شرایط طرح کالانو پاکشوما و بانک تجارت اعلام شد اقتصاد ایران: شرایط طرح کالانو پاکشوما و بانک تجارت ویژه خرید اعتباری کالای لوازم خانگی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان اعلام شد.
به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، در این طرح خبری از مراجعه حضوری به بانک نیست و متقاضیان می توانند با پرداخت کمترین نرخ سود بانکی، کالای مورد نظر خود را از پاکشوما خریداری کنند.

فروش اقساطی در سال‌های گذشته با توجه به کاهش قدرت خرید مردم رواج پیدا کرده اما گاهی سود و اقساط نجومی مانع از این شده که افراد بتوانند به راحتی کالای مورد نظر خود را تهیه کنند. به همین منظور پاکشوما با همکاری بانک تجارت طرحی با عنوان کالانو راه اندازی کرده است که تفاوت آن در کارمزد و سهولت آن است.

جزییات طرح فروش اعتباری کالانو با بانک تجارت

فروش اعتباری محصولات پاکشوما در طرح کالانو با همکاری بانک تجارت صورت گرفته که کاملا متمایز بوده و از راحت ترین شرایط خرید برای مشتریان برخوردار است. استفاده از طرح کالانو در خرید محصولات لوازم خانگی پاکشوما به صورت حضوری و آنلاین امکان پذیر بوده و می توانید مبالغ 20، 50 و 100 میلیون تومان اعتبار خود را از اپ باجت دریافت کنید.

آموزش استفاده از کالانو پاکشوما به صورت آنلاین
 
1- برای دریافت اعتبار یا وام در ابتدا وارد برنامه باجت یا تسهیلات و اعتبار آنلاین تجارت شوید. در حال حاضر این برنامه بر روی گوشی های با سیستم عامل اندروید در دسترس است.

2-در برنامه باجت وارد بخش اعتبار خرید کالا و سپس طرح پاکشوما شوید.
3. بعد از اعتبارسنجی و مشخص شدن مبلغ مجاز وام دریافتی، مراحل صدور ضمانت نامه و سفته الکترونیک و امضای قرارداد را انجام دهید.
4. بعد از انجام تمامی مراحل با توجه به رتبه اعتبارسنجی شما می توانید اعتبار 20، 50 و 100 میلیونی را
انتخاب کنید.
5. بعد از دریافت اعتبار از اپلیکیشن باجت وارد https://credit.pakshoma.com/plans شوید.
6. طرح کالانو را انتخاب کرده و بر روی شروع خرید اعتباری کلیک کنید.
7. در بخش محصولات، کالای مورد نظر خود را انتخاب کرده و بر روی خرید اعتباری کلیک کنید.
8. بعد از ثبت و تکمیل اطلاعات، مبلغ کالای مورد نظر را از طریق اعتباری که دریافت کرده اید واریز کنید. ( در صورتی که مجموع مبلغ فاکتور شما بیش از اعتبار مورد نظر باشد در ابتدا باید وجه نقد را واریز و الباقی را از طریق اعتبار پرداخت کنید).

مراحل خرید حضوری و شرکت در طرح کالانو پاکشوما

1. برای دریافت اعتبار یا وام در ابتدا وارد برنامه باجت یا تسهیلات و اعتبار آنلاین تجارت شوید. در حال حاضر این برنامه بر روی گوشی های با سیستم عامل اندروید در دسترس است.
2. در برنامه باجت وارد بخش اعتبار خرید کالا و سپس طرح پاکشوما شوید.
3. بعد از اعتبارسنجی و مشخص شدن مبلغ مجاز وام دریافتی، مراحل صدور ضمانت نامه و سفته الکترونیک و امضای قرارداد را انجام دهید.
4. می توانید برای خرید حضوری به فروشگاه های مجاز پاکشوما در سراسر کشور مراجعه کنید که آدرس تمامی این مراکز در سایت پاکشوما درج شده است.
5. سپس در فروشگاه محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.
6. بعد از اعلام کد ملی و اطلاعات شخصی به فروشنده، می توانید برای واریز اعتباری که از اپلیکیشن باجت دریافت کرده اید، اقدام به خرید کنید.

اقساط کالانو پاکشوما چه قدر است؟

اقساط کالانو پاکشوما با موعد پرداخت 24 ماهه (730 روز) محاسبه می شود که 5 درصد از مبلغ وامی که به شما تعلق خواهد گرفت را به عنوان سپرده نزد بانک واریز می‌کنید و در پایان تسهیلات به شما بازگردانده می شود. امکان انتخاب اعتبار 20، 50 و 100 میلیونی برای متقاضیان فراهم شده که بازپرداخت اقساط ماهیانه در سال اول و دوم متفاوت است.

   

 

مدت زمان دریافت اعتبار اقساطی پاکشوما چه قدر است؟

حداکثر دو روز زمان می برد تا مراحل خرید اقساطی صورت بگیرد. با توجه به این که فرآیند دریافت اعتبار به 24 ساعت زمان نیاز است، حداکثر در مدت زمان دو روز می توانید کل فرآیند را طی کنید. جزییات مربوط به طرح کالانو پاکشوما و بانک تجارت در https://pakshoma.com/kalano درج شده که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آن مراجعه کنید.