تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : ورزش
لینک : econews.ir/5x3376366
شناسه : 3376366
تاریخ :
تمرین تیم ملی با 9 بازیکن بزرگسال؛ مصدومیت دروازه‌بان تیم ملی به خیر گذشت+فیلم اقتصاد ایران: تمرینات تیم ملی فوتبال کشورمان صبح امروز پیگیری شد.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، تمرینات تیم ملی فوتبال کشورمان صبح امروز پیگیری شد.

* با وجود اضافه شدن شجاع خلیل‌زاده و محمدحسین کنعانی‌زادگان به اردو، این بازیکنان همراه با امید نورافکن و رامین رضائیان در ساختمان پک حضور داشتند.

* پیام نیازمند، محمدرضا اخباری، علیرضا بیرانوند،‌ میلاد سرلک، امید ابراهیمی،‌ سامان فلاح،‌ مهدی ترابی، وحید امیری و مرتضی پورعلی‌گنجی همراه با بازیکنان جوان دعوت‌شده به اردو پس از گرم کردن بدن‌های خود در ساختمان پک به زمین شماره دو مرکز ملی فوتبال آمدند و از ساعت 11:25 دقیقه تمرین‌های تاکتیکی را زیر نظر کارلوس کی‌روش و دستیارانش پیگیری کردند.

* راجر دسا و دستیاران سرمربی پرتغالی پیش از ورود بازیکنان به زمین به چیدن موانع عمودی پرداختند،‌اما پس از ورود کارلوس کی‌روش به زمین با نظر او تغییراتی در چیدمان برخی موانع انجام شد.

* وحید امیری، امید ابراهیمی،‌ محمدرضا اخباری و مرتضی پورعلی‌ گنجی پیش از تمرین با رسانه‌ها مصاحبه کردند.

* سه دروازه‌بان تیم ملی از ابتدای تمرین زیرنظر الکساندر لوپز به انجام حرکات اختصاصی پرداختند.

* در نخستین بخش تمرین پس از صحبت‌های کی‌روش بازیکنان در گروه‌های مختلف تمرین پاسکاری انجام دادند.

* یکی از بخش‌های جالب تمرین امروز این بود که کی‌روش برای بالا بردن تمرکز بازیکنانش آنها را به سه گروه مختلف تقسیم کرده و اعضای این گروه‌ها باید با تشکیل دادن یک حلقه باید به نفر وسط حلقه ضربه می‌زدند و او نیز باید از ضربه خوردن فرار می‌کرد.

 

 

* آقاوسط در سه گروه بخش بعدی تمرین امروز بود.

* امیرعلی صادقی بازیکن جوان تیم استقلال که پیش از این در تمرینات تیم ملی تمرین می‌کرد،‌ برای همراهی با آبی‌پوشان در سوپرجام به کرمان سفر کرده،‌ همچنین امین حزباوی، نیز به دلیل همراهی تیم فولاد در بازی معوقه هفته ششم لیگ برتر مقابل ملوان در تمرین امروز غایب بود.

* کی‌روش برای دقایقی به صورت اختصاصی با امین راستی،‌ عضو کادر فنی تیم ملی جوانان که امروز در تمرین تیم بزرگسالان شرکت می‌کند صحبت کرد.

* شور و شوق جالبی در زمان اجرای تمرینات بین بازیکنان وجود داشت.

* دو مربی جوان مشهدی برای بازدید از تمرین تیم ملی طبق نظر کی‌روش امروز در زمان شماره دو مرکز ملی فوتبال حاضر شدند.

* گزارشگر و تصویربردار شبکه این‌اسپورت قطر نیز برای پوشش تمرین امروز به مرکز ملی آمده بودند.

*در بخش دیگری از تمرین بازیکنان به سه گروه با کاورهای سفید، قرمز و سبز تقسیم شدند. در این بخش که مربوط به سرعت تصمیم‌گیری و تمرکز بازیکنان تیم ملی بود، کی‌روش با علائم و حرکات گمراه کننده تصمیم گیری ملی‌پوشان را به چالش می‌کشید.

*در بخش بعدی تمرین بازیکنان وظیفه داشتند طبق نکات مدنظر توپ‌های ارسالی و پاس های در عمق را به سمت دروازه بیرانوند ضربه بزنند.

 

*در اواخر این تمرین علیرضا بیرانوند دچار مصدومیت جزئی شد و به همین دلیل بلافاصله پرهان‌ خانلری، پزشک تیم ملی بالای سر وی حاضر شد و به مداوای او پرداخت.

*پس از این اتفاق کی‌روش با رفتن به سمت بیرانوند که دچار ضعف شده بود نکاتی را برای بهبود حال وی به دروازه بان تیم ملی گوشزد کرد و در پایان با بهبودی بیرانوند، آن‌ها با چهره‌ای خندان به ادامه تمرین پرداختند.