تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : ورزش
لینک : econews.ir/5x3339897
شناسه : 3339897
تاریخ :
مدیرعامل بانک رفاه کارگران : کمک به ورزش، کمک به سلامت جامعه است اقتصاد ایران: مدیرعامل گفت: بانک رفاه کارگران به عنوان بانکی سلامت محور همواره توجه خاصی به ورزش و ورزشکاران دارد؛ چرا که در سلامتی جامعه، ورزش نقش مهمی بر عهده دارد.
به گزارش خبرگزاری اقتصادایران  ، دکتر اسماعیل لله گانی با حضور در اردوی تمرینات تیم ملی وزنه برداری کشور در بابلسر با بیان این مطلب گفت: ورزش نقش مهم و حیاتی در فراهم کردن یک جامعه سالم دارد و بانک رفاه کارگران نیز به عنوان یک بانک سلامت محور تلاش می کند با حمایت از رشته های مختلف ورزشی و ورزشکاران، زمینه هر چه بیشتر سلامتی افراد جامعه را فراهم کند.

دکتر لله گانی افزود: رشته وزنه برداری از رشته های پرطرفدار بین جوانان کشور است و این تیم تا کنون افتخارات بی شماری برای کشور به ارمغان آورده. به همین منظور بانک رفاه حامی این تیم ورزشی است تا به رشد و گسترش این رشته ورزشی کمک کند.

در ادامه، دکتر لله گانی به ابعاد مهم حمایت از تیم ملی وزنه برداری کشور اشاره و تصریح کرد: ورزش وزنه برداری نیازمند حمایت های مالی و امکانات لازم برای پیشبرد برنامه ها و اهداف خود است. بانک رفاه و سایر مجموعه های اقتصادی بزرگ با حمایت از این ورزش و سایر رشته های ورزشی، می توانند زمینه رشد و گسترش ورزش را در تمامی نقاط کشور فراهم کنند تا با ورود جوانان علاقه مند به ورزش، شاهد افتخار آفرینی بیش از پیش ورزشکاران برای کشور عزیزمان، ایران اسلامی باشیم.

شایان ذکر است، در این دیدار، بهداد سلیمی، نایب رئیس فدراسیون وزنه برداری از حمایت های بانک رفاه کارگران و میزبانی مجتمع رفاهی – آموزشی بابلسر این بانک از اعضای تیم ملی قدردانی و لوح تقدیری به دکتر لله گانی اهدا کرد.