تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : جامعه
لینک : econews.ir/5x3315695
شناسه : 3315695
تاریخ :
ماجرای پاسوربازی دبیران شورایاری شهرداری منطقه ۸ + فیلم اقتصاد ایران: در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی باعنوان «پاسوربازی مدیران شهرداری منطقه ۸» روابط عمومی شهرداری منطقه باصدور اطلاعیه‌ای نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.
به گزارش خبرگزاری اقتصادایران،  در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی باعنوان «پاسوربازی مدیران شهرداری منطقه 8» روابط عمومی شهرداری منطقه باصدور اطلاعیه‌ای نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.

جلسه مورد اشاره  در تـــاریـــخ 26 مهـــرماه سـال 1400 ســـاعـت 13  با مــحوریت و مدیریت دبیران شورایاری در ســـالن اجتماعات معاونت فرهنــــــگی برگزار شده اسـت و شهرداری هیچ گونه دخل و تصرفی در برگزاری این جلسه نداشته و هیــــچ یک از مدیران منطقـــــه درجــــلسه مذکور حــــــاضر نبوده‌اند و این جلسه توسط «دبیران شورایاری منطقه» برای تقدیر و تشکر از کلانتری محل در هفته فراجا برگزار شده است. اما این‌که چرا یک جریان رسانه‌ای فیلم این جلسه را بعد از گذشت یک‌سال منتشر کرده، جای تأمل دارد.

نظر به ایــــنکه هدف نـاشران  از انتشار و انـتساب اخــــبار  جـعلی به قصد تخریب عملکرد مدیریت شهری صـــــورت پذیرفته، بــدین وســـــــیله پــــیگـیری  مـــوضوع با مستندات کافی در اختـیار، از طریق مراجع قضایی و حقوقی در دستور کار قرار گرفته است متعاقبا نتایج بررسی در اختیار افکار عمومی قرارخواهد گرفت.