تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : استانها
لینک : econews.ir/5x3258496
شناسه : 3258496
تاریخ :
بررسی مشکل ۶۱ واحد تولیدی در استان مازندران اقتصاد ایران: رئیس کل دادگستری مازندران گفت: در سال گذشته مشکل ۶۱ واحد تولیدی استان بررسی شد و نسبت به رفع مشکل و احیای این واحد‌های تولیدی اقدام شده است.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ،  حجت‌الاسلام محمدصادق اکبری با اشاره به تعداد واحد‌های تولیدی و کارخانه‌های مورد حمایت قرار گرفته و رفع مشکل شده در سال گذشته اظهار کرد: در راستای حمایت از واحد‌های تولیدی و کارخانه‌ها بازد‌یدهای حضوری توسط ستاد اقتصاد مقاومتی استان صورت گرفته است.
رئیس کل دادگستری مازندران با اشاره به اقدامات تکمیلی انجام گرفته در راستای رفع مشکل واحد‌های تولیدی گفت: در سال گذشته مشکل ۶۱ واحد تولیدی استان بررسی و نسبت به رفع مشکل و احیای این واحد‌های تولیدی اقدام شده است.

 اکبری همچنین با اشاره به اقدامات انجام گرفته در زمینه ساماندهی انبار‌های اموال تملیکی در سطح استان مازندران اظهار کرد: در راستای ساماندهی به انبار‌های اموال تملیکی و اصلاح امور، چندین مورد مراجعه و بازرسی حضوری از انبار‌های تملیکی استان مازندران صورت پذیرفت.

رئیس کل دادگستری استان مازندران ادامه داد: در راستای این بازدید‌ها مسائل و مشکلات موجود مورد بررسی قرار گرفتند و اقدامات خوبی در راستای ساماندهی به انبار‌ها انجام شد.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته بیان کرد: ۴۵ پرونده فروش، ۳۶ پرونده استرداد و ۲۰۴ پرونده در حوزه انهدام تشکیل شد.

رئیس کل دادگستری مازندران در خصوص دیدار‌های مردمی انجام شده توسط مسؤولان قضایی استان بیان کرد: در سال گذشته ۸ هزار و ۸۷۰ دیدار مردمی توسط مسؤولان قضایی استان برگزار شد و آن‌ها با ۲۴ هزار و ۴۵۱ نفر دیدار کردند. 

اکبری با اشاره به پرونده‌های دارای شاکی زیاد در استان گفت: تعداد ۱۷ فقره پرونده با شاکی بالا در شعب دادگستری استان تشکیل شدند و رسیدگی به این پرونده‌ها در سال گذشته انجام شد.