تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : ورزش
لینک : econews.ir/5x3193504
شناسه : 3193504
تاریخ :
تنیسورهای نوجوان ایرانی روی نوار پیروزی اقتصاد ایران: با پیروزی تیم‌های ملی تنیس پسران و دختران ایران مقابل اردن و مالزی در روز چهارم مسابقات قهرمانی زیر ۱۲ سال آسیا در قزاقستان، ایران در آستانه بهترین عنوان سال‌های اخیر این رشته قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری اقتصاد ایران  به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، چهارمین روز رقابت‌های تنیس قهرمانی زیر 12 سال آسیا با برتری تیم‌های دختران و پسران کشورمان مقابل حریفان خود همراه بود.

در ادامه این مسابقات و با انجام چهارمین روز، تیم دختران ایران با مالزی روبرو شد و تیم پسران به مصاف اردن رفت.

در نخستین دیدار بخش انفرادی دختران ، مسابقه تیمی دختران فردخت علیمی با نتیجه (6-7 و 3-6) مقابل حریف خود عبور کرد و صبا خیرمنش در دوم دیدار بخش انفرادی با نتیجه (1-6 و 3-6) دومین برد ایران را بدست آورد. در‌بخش دونفره زوج غزل رضازاده و فردخت علیمی با نتیجه 1-6 و 3-6 تیم مالزی را شکست دادند.

در دیدار تیمی بخش پسران نیز کیارش صادقی در نخستین دیدار بخش انفرادی با نتیجه (2-6 و 2-6 ) مقابل حریف خود به برتری رسید و فربد ایمانی با نتیجه 2 بر صفر مغلوب امیر جابر شد.

در دیدار بخش دونفره نیز تیم ایران با ترکیب کیارش صادقی و فربد ایمانی با نتیجه (3-6 و 1-6) از سد حریف خود عبور کردند تا این دیدار با نتیجه 2 بر یک به سود ایران به پایان برسد.

به این ترتیب نمایندگان کشورمان روز چهارم بازی‌ها را با پیروزی به پایان رساندند و فردا برای کسب عنوان پنجم و ششمی به میدان خواهند رفت.

با کسب عناوین پنجمی یا ششمی، بهترین نتیجه تیم‌های تنیس ایران در تاریخ مسابقات زیر 12 سال قهرمانی آسیا رقم خواهد خورد.