تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : فرهنگ
لینک : econews.ir/5x3180396
شناسه : 3180396
تاریخ :
برگزاری کنسرت ارکستر بادی تهران در کیش اقتصاد ایران: برگزاری کنسرت‌های موسیقی در تهران بلاتکلیف است اما ارکستر بادی تهران در کیش روی صحنه می‌رود.

به گزارش خبرگزاری اقتصاد ایران ،  ارکستر بادی تهران پس از اجرای برنامه‌های موفق با «عالم قاسم‌اف» و کنسرت بزرگ «ده سالگی ارکستر بادی تهران»، در جدیدترین کنسرت خود در گرامیداشت روز کیش، 19 و 20 آبان در مجموعه «میکامال» روی صحنه خواهد رفت.

رهبری ارکستر در این اجرا را «سینا ذکایی» بر عهده دارد و قرار است در این کنسرت گزیده‌ای از آثار پرطرفدار و انرژیک موسیقی روز جهان روی صحنه اجرا شود.

بیست آبان چند سالی است که به عنوان روز کیش نامگذاری شده است و گرامیداشت این روز، بیش از همه، «هویت بخشی» به زندگی و سبک زندگی در جزیره‌ای با تمدنی صد‌ها ساله است و به عنوان نقطه ممتاز گردشگری، حرف‌های بسیاری در حوزه فرهنگی و اجتماعی دارد.

کنسرت بی‌کلام «ارکستر بادی تهران» به تهیه کنندگی میکامال در گرامیداشت روز کیش، 19 آبان (ساعت 20 الی 21) و 20 آبان (ساعت 18 الی 19) در فضای باز میکامال برگزار خواهد شد و حضور علاقمندان در این برنامه آزاد و رایگان است.

پس از انجام واکسیناسیون عمومی و بلامانع شدنِ برگزاری اجراهای صحنه‌ای با حضور تماشاگران، جزیره کیش در راه‌اندازی کنسرت‌های موسیقی پیشقدم بود. این در حالی است که در تهران و دیگر شهرستان‌ها هنوز سایه‌ی بلاتکلیفی بر سرِ اجراهای صحنه‌ای سنگینی می‌کند.