تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : جامعه
لینک : econews.ir/5x3165444
شناسه : 3165444
تاریخ :
بودجه ۱۴۰۰ شهرداری تهران اصلاح می‌شود اقتصاد ایران: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران از اصلاح بودجه ۱۴۰۰ شهرداری تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، محمد آخوندی  در رابطه با آخرین وضعیت تحقق بودجه 1400 شهرداری تهران اظهار کرد:  بودجه 1400 در شورای قبل واقعی تدوین نشده است و با توجه به این موضوع مشکلاتی را در فرایند تحقق بودجه ایجاد کرده است و درآمدهای شهرداری تا به امروز 50 درصد محقق شده است.

وی تصریح کرد: بنابراین شورا و شهرداری بنا دارد اصلاحیه‌ای در بودجه 1400 شهرداری تهران ایجاد کند و در جلسه کمیسیون برنامه بودجه شورای شهر تهران شهرداری تهران اعلام کرد که برای اصلاحیه بودجه 1400 در قالب لایحه‌ای به شورا ارائه خواهد کرد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: ما منتظر هستیم تا شهرداری این اصلاحیه را در قالب لایحه  بفرستد و این در حالی است که شهردار تهران در این زمینه اظهاراتی را اعلام کرده است و در جلسه کمیته تخصیص بودجه هم مطرح شده است و ان‌شاءالله قرار است یک اصلاحیه‌ای در بودجه 1400 شهرداری تهران در قالب لایحه به شورا ارائه شود تا بررسی شود.

وی افزود: شهرداری تا پایان سال فرصت دارد بنابر روش‌هایی که دارد به این موضوع بپردازد ولی آن چیزی که اطلاع دارم یک اصلاحیه جزیی در بودجه ایجاد شود.

آخوندی درباره تحقق رقم بودجه 1400 شهرداری تهران گفت: بنابر نظرات و برداشت‌های کارشناسان اینگونه است که تمام بودجه محقق نخواهد شد اما دوستان ما اعلام کردند که در 6 ماهه دوم برنامه جدی دارند تا بودجه تحقق شود اما اینکه بودجه تحقق شود بسیار سخت است.