تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : ورزش
لینک : econews.ir/5x3164504
شناسه : 3164504
تاریخ :
قیمت ستاره مدنظر بارسلونا مشخص شد اقتصاد ایران: باشگاه منچسترسیتی تنها در صورت دریافت رقم خاصی حاضر به فروش بال انگلیسی خود است.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، رحیم استرلینگ که تا سال 2023 با منچسترسیتی تحت‌قرارداد است، شایعاتی در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش مطرح است و گفته می‌شود بارسلونا وضعیت این بال انگلیسی را زیرنظر دارد. طبق گزارش نشریه اسپانیایی «مارکا»؛ باشگاه منچسترسیتی حاضر نیست استرلینگ را به این سادگی از دست بدهد و روی او 80 میلیون یورو قیمت گذاشته است. طبق این گزارش؛ منچسترسیتی با این قیمت‌گذاری در واقع کار بارسلونا را برای جذب استرلینگ سخت می‌کند و اگر باشگاهی دیگر توانایی پرداخت چنین رقمی را داشته باشد، برای فروش این بازیکن تردیدی نخواهد کرد.

پیش از این برنامه تلویزیونی «اونزه» از شبکه تلویزیونی «Tv3» کاتالونیا مدعی شده بود باشگاه بارسلونا در تلاش است تا بال انگلیسی منچسترسیتی را در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی پیش رو به نوکمپ بیاورد. استرلینگ 26 ساله که در سال 2015 از لیورپول به منچسترسیتی پیوست، در این سال‌ها یکی از مهره‌های اصلی تیم تحت هدایت پپ گواردیولا بوده و به این تیم برای کسب 9 جام مختلف از جمله سه قهرمانی در لیگ برتر انگلیس کمک کرده است.

این بال انگلیسی این فصل اما نقش پررنگی در برنامه‌های تاکتیکی پپ گواردیولا نداشته و در 11 بازی که به میدان رفته تنها در 551 دقیقه از 990 دقیقه ممکن به بازی گرفته شده است. استرلینگ تاکنون در 303 بازی 115 گل برای آبی‌پوشان شهر منچستر به ثمر رسانده است.