تنظیمات
تصویر
مشخصات خبر
اندازه فونت :
چاپ خبر
شاخه : فرهنگ
لینک : econews.ir/5x3149518
شناسه : 3149518
تاریخ :
محسن چاوشی خواننده و درویش اقتصاد ایران: برخی صداهای خاص همیشه در ذهن ها باقی می مانند و می توانید صدای این هنرمندان را به دلیل اینکه خاطره ساز بوده اند و زمانی زندگی شما را همراهی می کردند همیشه شنیدن دوباره آن ها لذت بخش بوده و می توان رابطه خوبی را با آن ها ایجاد کنید.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران،محسن چاوشی از خواننده های خوب کشور است که اکنون توانسته شهرت و محبوبیت بالایی را بدست بیاورد. میتوانید به راحتی اهنگ محسن چاوشی جدید را از منبعی که در ادامه معرفی خواهیم کرد دانلود کنید.

محسن چاوشی را می توان از دسته خواننده های نسل دو موسیقی پاپ در کشور شناخت که همکاری های خوبی را نیز با سایر صداهای ماندگار ایران داشته است. می توان از این دسته خواننده ها به فرزاد فرزین، محسن یگانه و برخی دیگر از هنرمندان محبوب اشاره کرد. اما محسن چاوشی بعد از گذشت سال ها اخلاق موسیقی و هنری خود را تغییر داده است و اکنون شخصیتی بیار متفاوت پر صحبت را برای خود برگزیده است.

محسن چاوشی تغییر اخلاق و رویه داده است اما این مفهوم به این منظور نیست که به مانند سابق موزیک های خود را به انتشار نمی رساند بلکه میزان انتشار موزیک های این خواننده به نسبتی زیادتر شده است و شما می توانید در سال شاهد چندین موزیک قوی از این خواننده صدای خاص باشید.

در ادامه این مقاله سعی داریم تا شما را بهتر با محسن چاوشی و موزیک های این خواننده آشنا کنیم.

محسن چاوشی خواننده ای با صدای خاص

محنس چاوشی از خواننده های صدای خاص ایران است. این هنرمند صدایی بسیار خاص و شنیدنی دارد و همین مورد سبب شده است تا شما شنونده موزیک های بسیار خوبی از این هنرمند خوش صدا باشید. محسن چاوشی حسینی متولد 8 مرداد سال 1358 در خرمشهر می باشد.

طبع گرم و صدای دلنشین و زیبای این خواننده ممکن است شما را برده باشد به حال و هوای جنوب. محسن چاوشی اصالتا کردتبار می باشد صرفا بخاطر کار پدر روانه جنوب و شهر زیبا خرمشهر شده اند. خانواده 7 نفره محسن چاوشی پس از جنگ ابتدا به کرمانشاه سپس مشهد و در آخر نیز به تهران مهاجرت کردند و اکنون در پایتخت زندگی می کنند.

محسن نیز به مانند سایر خواننده های خوب کشور استعداد صدای خوب و هنر موسیقی را در همان کودکی در خود کشف کرد و توانست به خوبی آن را در افکار و صدای خود 

پرورش دهد. شروع فعالیت های هنری و موسیقی محسن چاوشی بعد از دریافت مدرک دیپلم و گذراندن سربازی بعد از دوسال در سال 1382 آغاز شد.

فعالیت ها و علاقه بسیار زیاد وی در حوزه خوانندگی سبب شد تا در همان سال آلبوم نفرین را به عنوان اولین اثر هنری خود و شروعی بر دنیای خوانندگی معرفی کند. این خواننده نیز به مانند هر هنرمند دیگری برای آنکه بتواند فعالیت های گسترده تری داشته باشد اقدام به کسب مجوز رسمی کرد.

او مجوز را در سال 1387 بدست آورد و در همان سال آلبوم دوم خود و درواقع اولین آلبوم رسمی وی به نام «یه شاخه نیلوفر» روانه بازار موسیقی شد. محسن چاوشی درکل خواننده ای فعال در حوزه موسیقی است و نوع موسیقی های این خواننده را با توجه به ریتم های متفاوت آن می توان در تمامی فصل های سال به عنوان پلی لیستی مناسب انتخاب کرد.

محسن چاوشی در طول فعالیت های هنری که داشته است تاکنون بیش از 200 قطعه موسیقی و 11 آلبوم را به انتشار رسانده است که همه این موزیک ها به نحوی برای شنونده زیبا و شنیدنی بوده اند که می توان آن ها را گوش داد و در عن حال نهایت لذت و استفاده را برد. برای دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی ادامه‌ی مطلب را مطالعه نمایید.


محسن چاوشی خواننده ای بدون اجرای کنسرت

شاید این موضوع برای شما نیز جالب و بحث برانگیز باشد و با خود بگویید مگر می شود خواننده ای بعد از 17 سال فعالیت هنری و بدست آوردن شهرت اجرای زنده ای نداشته باشد؟ محسن چاوشی دلیل این امر را در پست های و استوری های اینستاگرامی اش توضیح داده  استو این خواننده در این بحث بیان داشته است که متاسفانه تاکنون به دنبال افرادی برای برگزاری کنسرت به نحو احسنت و صحیح بوده و این امر به این دلیل طول کشیده است.

محسن چاوشی حتی به دلیل این موضوع بار های مورد حمله رسانه ها و افراد سود جو بوده است. اما دوبار این خواننده به دلیل نشان دادن صدای واقعی خود یکی از موزیک های خود به نام «متاسفم برات» را زنده اجرا کرد و همه مشتاق برگزاری کنسرت های این خواننده شده اند.

محسن چاوشی خیری پر حاشیه

محسن چاوشی برای مدتی است که در کنار فعالیت های هنری خود کاری را نیز آغاز کرده است و آن آزادسازی زندانیانی است که به دلیل داشتن بدهکاری های کلان از خانواده و فرزند های خود به دور هستند. و یا متهم مشکلی بزرگتر بوده که با جمع آوری میزانی پول آن فرد از بند رها شده و با آغوش گرم خانواده باز می گردد.


محسن چاوشی اکنون نیز برای این موضوع مورد حمله رسانه ها بوده و گاهی افرادی در این زمینه او را متهم به برخی موارد کرده اند که در کارهای این هنرمند تاثیری نداشته و این گونه کمک ها از قبل نیز بیشتر شده است.

 

فول آلبوم محسن چاوشی

محسن چاوشی موزیک های بسیار زیادی دارد و رسانه موزیکیشو که یکی از وب سایت های خوب موسیقی برای دانلود اهنگ جدید در ایران می باشد اکنون برای شما کاربران و هواداران اهن های محسن چاوشی فول آلبومی را تدارک دیده است تا شما بتوانید به راحتی موزیک های مورد نظر خود از این خواننده را با کیفیت های خوب و عالی دانلود کرده تا خاطراتی زیبا بسازید.

امیدواریم با مطالعه مطالب فوق نهایت لذت را برده باشید.