حضور جهادگران خراسان رضوی در دُرح/بهره مندی ۲۰ روستا

اقتصاد ایران: بیرجند- مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی گفت: طی دهه اول محرم حدود ۱۰۰ نفر از جهادگران استان خراسان رضوی در خراسان جنوبی در بخش درح حضور پیدا کردند.

به گزارش خبرنگار مهر؛ مهدی هنری عصر چهارشنبه در حاشیه بازدید از گروه جهادی مستقر در شهرستان سربیشه بخش درح در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حدود ۱۰۰ نفر از جهادگران استان خراسان رضوی در خراسان جنوبی در بخش درح حضور پیدا کردند.

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی افزود: فعالیت این گروه جهادی با توجه به همزمانی با دهه اول محرم فرهنگی، هنری، خدمات رسانی، عمرانی و آموزشی است.

مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی بیان کرد: ۵۰ نفر از جهادگران طلبه هستند که بیشتر در زمینه‌های تبلیغی و فرهنگی فعالیت دارند.

I هنری با بیان اینکه سایر اعضای گروه جهادی در قالب دانشجویی و دانش آموزی هستند، گفت: در حوزه عمرانی فعالیت‌هایی از جمله تکمیل حسینیه و مسجد، استخر ذخیره آب و سایر نیازمندی‌هایی که در این منطقه بوده است.

وی با بیان اینکه فعالیت‌های تبلیغی در ۲۰ روستا در حال انجام است، اظهار کرد: فعالیت‌های تبلیغی تا روز عاشورا در این منطقه ادامه دارد.

مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی به فعالیت جهادگران طی تابستان امسال در قالب پویش خادم ایران بیان کرد: تا پایان شهریورماه فعالیت گروه‌های جهادی ادامه خواهد داشت.

هنری افزود: طی تابستان امسال ۷۲۰ گروه جهادی با بیش از ۶۷۰۰ جهادگر در سطح استان حضور خواهند داشت که بخش گروه‌های جهادی مهمان خواهند بود.

وی با بیان اینکه هم اکنون شاهد حضور سه گروه جهادی مهمان در استان هستیم، گفت: بخش اعظمی از گروه‌های جهادی بومی در قالب قرارگاه‌های جهادی خدمات رسانی خواهند داشت.

مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی گفت: بخشی از فعالیت جهادگران در قالب طرح شهید عجمیان است که شامل زیباسازی مدارس، تکمیل سرویس بهداشتی و فعالیت‌هایی است که در مدارس انجام شده و ان شاءالله گروه‌های تخصصی در این زمینه با این طرح با همکاری آموزش و پرورش و نوسازی مدارس همکاری خواهند کرد.

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ