«قالیباف» فردی شایسته و باروحیه انقلابی برای ریاست‌جمهوری است

اقتصاد ایران: خرم‌آباد- رییس شورای هماهنگی در ستادهای مردمی قالیباف در لرستان گفت: «قالیباف» فردی شایسته و باروحیه جهادی و انقلابی برای ریاست‌جمهوری است.

به گزارش خبرگزاری مهر، عزت اله بهاروند عصر چهارشنبه در آئین افتتاحیه ستاد حامیان مردمی دکتر قالیباف در جنوب شهر خرم‌آباد با اشاره به اینکه لرستان سرشار از نعمت‌های الهی است که باید احیا شود، اظهار داشت: با وجود ظرفیت‌های متعدد استان در حوزه گردشگری، کشاورزی و معدن اما شرایط فعلی شایسته مردم استان نیست، متأسفانه موانع دست‌و پاگیر و کم‌کاری ما را به سمت انحراف برده است.

وی با بیان اینکه انتخاب بعضی مدیران ناکارآمد و هدف‌گذاری‌ها غلط باعث شده لرستان در مسیر واقعی خود قرار نگیرد، گفت: رفع بیکاری و اشتغال‌زایی باید به‌عنوان مطالبه در دستور کار دولت جدید قرار بگیرد.

رئیس شورای هماهنگی در ستادهای مردمی قالیباف در لرستان با اشاره به اینکه رئیس‌جمهور شهید هم در آخرین صحبت‌های خود از چند استان محروم نام بردند، بیان کرد: اولین استانی که رئیس‌جمهور شهید بر رفع بیکاری آن تأکید داشتند لرستان بود.

«قالیباف» فردی شایسته و باروحیه انقلابی برای ریاست‌جمهوری است

بهاروند، گفت: چرا استانی که در گندم و گوشت قرمز خودکفا است باید این وضعیت را داشته باشد.

وی تأکید کرد: مطالبه ما از دولت آینده مطالبه اقتصادی است و حتماً به‌عنوان کسی که در ستاد آقای قالیباف فعالیت دارم وظیفه خود می‌دانم که این موضوع را پیگیری کنم.

رئیس شورای هماهنگی در ستادهای مردمی قالیباف در لرستان با بیان اینکه در انتخابات پیش رو باید درست و با شناخت انتخاب کنیم، افزود: در انتخابات نباید با احساسات برخورد کنیم و هر کس که خوب سخنرانی و یا تحلیل کرد انتخاب کنیم، کشور به فرد اجرایی نیاز دارد.

بهاروند، گفت: در انتخاب فرد موردنظر باید به گذشته و عملکرد او نگاه کنیم و فرد اصلح را انتخاب کنیم

وی تأکید کرد: خواهش من این است که تحت احساسات و فضاسازی رسانه‌ای رئیس‌جمهور را انتخاب نکنید.

رئیس شورای هماهنگی در ستادهای مردمی قالیباف در لرستان قالیباف را فردی شایسته، خستگی‌ناپذیر باروحیه جهادی و انقلابی معرفی کرد و گفت: آقای قالیباف فردی میدانی است با این خصوصیت که اگر به کاری ورود کرد تا آن را انجام ندهد کوتاه نمی‌آید.

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ