محسن پرویز دبیر علمی سومین دوره جایزه شهید حاج قاسم سلیمانی شد

اقتصاد ایران: دبیر اجرایی سومین دوره دوسالانه جایزه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: محسن پرویز به عنوان دبیر علمی سومین دوره جایزه شهید حاج قاسم سلیمانی تعیین شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حسن علایی فعال دبیر اجرایی سومین دوره دوسالانه جایزه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی از برگزاری سومین دوره دوسالانه انتخاب آثار برتر پژوهشی دفاع مقدس و مقاومت خبر داد و گفت: سومین دوره جایزه شهید حاج قاسم سلیمانی با اعلام فراخوان به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرده است. محسن پرویز به عنوان دبیر علمی سومین دوره جایزه شهید حاج قاسم سلیمانی تعیین شده و به زودی با تشکیل شورای علمی و انتخاب سرگروه‌های داوری کار خود را شروع خواهند کرد.

وی افزود: در این دوره همانند دو دوره گذشته قرار است کتاب‌های پژوهشی منتشرشده طی سال‌های ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ جمع‌آوری، بررسی و مورد ارزیابی قرار گیرند. همچنین پایان‌نامه‌های دکتری دفاع شده طی سال‌های ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ نیز جمع‌آوری، بررسی و ارزیابی خواهند شد. در این دوره قرار است مجلات و فصلنامه‌های پژوهشی منتشرشده طی سال‌های ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ هم جمع‌آوری، بررسی و مورد ارزیابی قرار گیرند.

دبیر اجرایی سومین دوره دوسالانه جایزه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در ادامه گفت: آثار ارسالی در شش گروه داوری بررسی خواهند شد. این گروه‌ها عبارتند از پژوهش‌های نظامی، امنیتی؛ حقوقی و بین‌الملل؛ اجتماعی، اقتصادی؛ سیاسی، تاریخی؛ فرهنگی، ادبی و گروه داوری مجلات، فصلنامه‌ها و مقالات پژوهشی. شناسایی و تجلیل از مراکز پژوهشی نمونه در داخل کشور و همچنین مراکز پژوهشی بین‌المللی در خارج از کشور از دیگر اقداماتی است که همانند دو دوره گذشته انجام خواهد شد.

علایی فعال در پایان گفت: در این دوره قرار است علاوه بر آثار پژوهشی مکتوب و پایان‌نامه‌های دکتر، برای مقالات در این حوزه نیز سهمی را قرار دهیم، با فراخوان ارائه مقاله توسط پژوهشگران و نویسندگان و طرح موضوعات، قصد داریم تا تنوع کارهای پژوهشی در حوزه دفاع مقدس و مقاومت را گسترش دهیم و بر همین اساس تلاش می‌کنیم تا بهترین مقالات پژوهشی را به مخاطبین در این حوزه معرفی نمائیم. علاوه بر این، در این دوره قرار است موضوعات پژوهشی که توسط مراکز پژوهشی و تحقیقاتی انجام‌شده مورد بررسی قرار گیرند. مهلت ارسال آثار، شهریور ۱۴۰۳ است، برنامه‌ریزی‌های دقیقی انجام شده تا بعد از بررسی و ارزیابی آثار ارسالی و مشخص شدن برگزیدگان در گروه‌های مختلف، مراسم اختتامیه، ۲۵ آذر ۱۴۰۳، روز پژوهش، برگزار شود.

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ