شورای راکد مبارزه با مواد مخدر با دستور شهید رییسی فعال شد

اقتصاد ایران: شهرکرد-استاندار چهارمحال و بختیاری گفت:فعال شدن شورای راکد مبارزه با مواد مخدر تصمیم خوب رئیس جمهور شهید برای مبارزه با پدیده خانمان سوز بود.

به گزارش خبرنگار مهر، غلامعلی حیدری پیش از ظهر امروز در اولین یادواره شهدای مدافع جان و گرامیداشت شهید جمهور آیت الله رئیسی اظهار کرد: مراسم شهدا حال و هوای خاص خود را دارد چون شهدا بالاترین سرمایه خود را که خدمت به مردم و صیانت از کشور و… می‌باشد، اهدا کردند.

وی بیان داشت: با شهدا میثاق ببندیم، جوانان و نوجوانان برای پیمان جهت مبارزه با سوداگران مرگ به اینجا آمدند.

استاندار چهارمحال و بختیاری یادآور شد: شهید آیت الله رئیسی فردی خستگی ناپذیر که دغدغه مردم برای او مهم بود، شهید بسیاری از شوراهای راکد را با احساس مسئولیت فعال کرد من جمله شورای عالی مبارزه با مواد مخدر که یک پدید خانمان سوز می‌باشد.

وی افزود: با فعال کردن شورای عالی محیط زیست، مساحت بسیار زیادی از زمین در روستای شیخ شبان آزاد و در اختیار مردم جهت کشاورزی فعال شد.

حیدری به پیمان مردم چهارمحال و بختیاری در بهمن ۱۳۵۷ با امام خمینی (ره) اشاره و مطرح کرد: شورای عالی انقلاب فرهنگی روزی به نام چهارمحال و بختیاری و یا شهرها نامگذاری شد که یک نام به یاد ماندنی می‌باشد، شورای عالی انقلاب فرهنگی روز افتخار آمیز را به نام چهارمحال و بختیاری نامگذاری کرد.

وی خاطر نشان کرد: فعال شدن شورای راکد مبارزه با مواد مخدر تصمیم خوب رئیس جمهور شهید برای مبارزه با پدیده خانمان سوز بود، شهید آیت الله رئیسی در ۳ سال دو بار به چهارمحال و بختیاری سفر کردند که یک حضور کاربردی برای توسعه و پیشرفت استان بود.

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: این یادواره‌ها مؤثر در تقدیر از خانواده‌های معظم شهدا که بزرگترین سرمایه زندگی خود را در راه صیانت از جوان‌ها و کشور تقدیم کردند؛ تقدیر از جوانانی که جان خود بالاترین سرمایه را در کف اخلاص گذاشتند تا جوانان و نوجوانان مصون بمانند، پروانه وار خود را فدا کردند تا نور و روشنایی بماند.

وی در ادامه افزود: یادواره‌ها فرصت تجلیل از شهدا و خانواده‌هایشان می‌باشد؛ از روح شهدا الهام می‌گیریم که آن‌ها برای خدمت به مردم، جوانان و نوجوانان درس شجاعت، غیرت، ایستادگی در مقابل دشمن را به ما دادند.

حیدری با اشاره به اینکه دشمن در کمین نشسته تا جوانان و نوجوانان را آلوده کند، بیان داشت: مقابله با مواد مخدر مبارزه با آسیب‌های اجتماعی من جمله مبارزه با طلاق، خودکشی، افسردگی و… می‌باشد؛ آسیب‌های اجتماعی بلاهای مواد مخدر برای جوانان و نوجوانان است؛ جمهوری اسلامی و جوانان ثابت کردند، مصمم هستند؛ یادواره شهدا سندی است که قاطعیت نظام را نشان می‌دهد که در برابر سوداگران مرگ مصمم هستیم.

وی افزود: شهدا و شهادت‌ها درخت تنومند انقلاب را، تنومندتر و مقاوم‌تر می‌کنند؛ این پیامی برای همه دنیا می‌باشد؛ ما باید پیمان ببندیم حقیقتاً شهدا گمنام هستند.

استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: تمام امکانات استان را برای ادامه راه شهدا، مبارزه با سوداگران مرگ با همراهی جوانان و نوجوانان بسیج می‌کنیم؛ اگر مواد مخدر خواستگاهی نداشته باشد سوداگران مرگ مواد مخدر را وارد کشور نمی‌کنند، باید در جامعه فرهنگ‌سازی شود جوانان باید دست رد به این پدیده شوم بزنند.

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ