نامگذاری کتابخانه طارم به نام خادم الرضا شهید «آیت‌الله رییسی»

اقتصاد ایران: زنجان-مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان گفت: پیرو مصوبه جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی طارم، کتابخانه درحال احداث آببر به نام خادم الرضا شهید «آیت‌الله رییسی» نامگذاری شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد رضاخانی گفت: طبق دستور العمل نامگذاری نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، مراحل نامگذاری همه کتابخانه‌ها به این ترتیب است که نام‌های پیشنهادی توسط اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تعیین و سپس در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی آن شهرستان بررسی و تصویب می‌شود.

وی ادامه داد: انجمن کتابخانه های عمومی هر شهرستان متشکل از فرماندار، رئیس شورای اسلامی، شهردار، رئیس اداره آموزش و پرورش، نماینده اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آن شهرستان و چند تن از اعضای حقیقی می‎‌باشد.

مدیرکل کتابخانه‌های استان زنجان گفت: نامگذاری کتابخانه‌های عمومی دستورالعمل خاص خود را دارد؛ به این ترتیب که ابتدا گزینه‌های پیشنهادی مطرح می‌شود و نام نهایی کتابخانه در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی آن شهرستان بررسی و تصویب می‌گردد.

رضاخانی ضمن اشاره به نامگذاری کتابخانه آببر به نام «خادم الرضا شهید آیت‌الله رئیسی» ادامه داد: باتوجه به اهتمام ویژه رئیس جمهور شهید در تکمیل پروژه کتابخانه‌های عمومی نیمه تمام و به منظور گرامیداشت مقام شامخ شهدای خدمت، این کتابخانه به نام «خادم الرضا شهید آیت‌الله رئیسی» نامگذاری شد و در جلسه انجمن کتابخانه‌های طارم به ریاست فرماندار طارم به تصویب رسید.

مدیرکل کتابخانه‌های استان زنجان تصریح کرد: در روند ساخت و تجهیز کتابخانه شهر آببر نام‌های پیشنهادی متععد از قبیل «زیتون»، «امام رضا (ع)» و… برای این کتابخانه مطرح شد اما هیچ یک به مرحله تصویب توسط انجمن نرسیده و صرفاً به عنوان گزینه‌های پیشنهادی مطرح بوده است.

رضاخانی افزود: معماری، فضاسازی و تجهیزات این کتابخانه مدرن و جذاب اتخاذ شده است و امیدواریم شاهد حضور فعال تمامی گروه‌های سنی در این کتابخانه باشیم.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان عنوان کرد: همچنین رویکرد ارائه خدمات در این کتابخانه با توجه به نیاز روز مخاطبان تنظیم می‌شود؛ بنابراین می‌توان انتظار داشت شاهد یک جهش فرهنگی در منطقه طارم باشیم.

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ