امام جمعه میامی:

جهاد اقتصادی مهمترین دستاورد «شهید جمهور» بود

اقتصاد ایران: میامی- امام جمعه میامی با تاکید بر اینکه جهاد اقتصادی مهمترین دستاورد «شهید جمهور» بود، گفت: شهید رییسی به گونه‌ای دولت را مدیریت کرد که مردم لحظه‌ای کمبودهای کشور را حس نکردند.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، حجت الاسلام محمد عزیزی در خطبه‌های نخستین نماز جمعه خرداد ماه سال ۱۴۰۳ میامی در مسجد جامع این شهر ضمن گرامی داشت یاد و خاطر شهید رئیسی و همراهان او موسوم به شهدای خدمت، تاکید کرد: جهاد اقتصادی مهمترین دستاورد «شهید جمهور» بود.

وی افزود: اقتصاد ایران در دوران ریاست جمهوری شهید رئیسی موفقیت‌های بزرگی را در حوزه‌های کلان مانند کنترل متغیرهای پولی، پایداری ساختار انرژی و … به دست آورد که چشم گیر بود.

امام جمعه میامی با بیان اینکه افزایش ظرفیت‌های نیروگاهی برای ارتقای تولید برق و نهضت ملی مسکن از دیگر دستاوردهای بزرگ دولت رئیسی در زمینه اقتصاد بود، گفت: در دولت رئیسی، کارهای بسیار بزرگی در کشورمان صورت گرفت.

عزیزی با بیان اینکه نتیجه این اقدامات جهش شاخص‌های کلان اقتصادی در کشورمان بود، بیان کرد: دولت سیزدهم اخیراً موفق شد که به ایجاد ثبات نسبی در بازار ارزاق برسد و همه اینها مرهون تلاش‌های خستگی ناپذیر و بدون تعطیلی شهید رئیسی و دولت سیزدهم بود.

وی با بیان اینکه شهید رئیسی در ایام کاری هفته، در همه ساعات ارائه خدمت می‌کرد و دو روز پایانی هفته نیز با سفرهای استانی پای خدمت رسانی به مردم و رفع موانع از کار مردم بود، افزود: وقتی از ایشان پرسیدند که آیا شما اوقات فراغت هم دارید ایشان جواب دادند به یاد ندارم و این نشان از خستگی ناپذیری ایشان در خدمت رسانی به مردم بود.

امام جمعه میامی با بیان اینکه شهید رئیسی از ابتدای جوانی و از نخستین کارهای خود تاکنون اوقات فراغت نداشت و در تمام زمان‌های خودش را صرف خدمت به مردم کرد، گفت: کسانی که از نزدیک با ایشان کار می‌کردند بیان می‌کنند که خواب ایشان تنها در خودرو آن هم برای ساعتی کوتاه بود تا به مقصد دیگر خدمت رسانی برسد.

عزیزی با بیان اینکه شهید رئیسی تمام زمان خود را وقف مردم کرده بود، تاکید داشت: انسان‌هایی که این گونه زندگی می‌کنند به اوج می رسند و اجر عظیمی دارند.

وی با بیان اینکه در قضاوت دولت رئیسی باید به آنچه ایشان در ابتدای دولت سیزدهم تحویل گرفت هم توجه داشت، افزود: همه به یاد داریم که شهید رئیسی در شرایط کار بسیار نامناسبی ریاست جمهوری را آغاز کرد و دولت با مشکل پرداخت حقوق و انبارهای خالی و … روبرو بود.

امام جمعه میامی همچنین تاکید کرد: معاون رئیس جمهور نقل می‌کند که وقتی دولت سیزدهم روی کار آمد برای چند روز بیشتر گندم در انبارها نداشتیم اما به حول قوه الهی لحظه‌ای مردم این مشکلات را در دولت سیزدهم حس نکردند

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ