جزییات عملیات صندوق توسعه بازار سرمایه درسال۱۴۰۲

اقتصاد ایران: ارزش خرید و فروش خرد سهام توسط صندوق توسعه بازار سرمایه در سال ۱۴۰۲ به ترتیب رقمی حدود ۵۶ و ۱۳.۵ همت بوده که نشان از خالص خرید خرد ۴۲ همتی در این بازه زمانی دارد.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، صندوق توسعه بازار سرمایه از جمله صندوق‌هایی است که براساس مسئولیت محول شده و با هدف افزایش نقدشوندگی در بازار سرمایه، عملیات خود را اجراء می‌کند.

به دنبال نوساناتی که در بازار حاکم می‌شود، صندوق توسعه بازار سرمایه به صورت روزانه با بازارگردانی صحیح و استاندارد البته با رویکرد حمایتی، اقدامات لازم جهت انجام وظایف تعریف شده و مسئولیت‌های درج شده در اساسنامه و امیدنامه صندوق را عملیاتی می‌کند.
طبق آمار ارایه شده از سوی صندوق توسعه بازار سرمایه، ارزش خرید و فروش خرد سهام این صندوق در سال ۱۴۰۲ به ترتیب رقمی حدود ۵۶ و ۱۳.۵ همت بوده است که نشان از خالص خرید خرد ۴۲ همتی در این بازه زمانی دارد.
همچنین بیشترین میزان خرید و فروش خرد سهام طی اردیبشت ماه صورت گرفت که مطابق آمار ارائه شده رقمی حدود ۸.۵ همت خرید خرد و ۴.۸ همت هم فروش خرد انجام شده است که حاکی از خالص خرید خرد ۳.۷ همتی فقط در اردیبهشت سال۱۴۰۲ دارد.
طبق آمار ارائه شده میزان فروش بلوک سهام، خرید ETF و فروش ETF در بازه زمانی اعلام شده به ترتیب ارقامی در حدود ۴۰، ۱۵ و ۱۴ همت بوده است.
بدین ترتیب بر اساس آمار ارائه شده و کسر فروش‌های بلوکی، میزان خالص خرید خرد سهام توسط صندوق توسعه بازار سرمایه طی سال ۱۴۰۲ رقمی حدود ۳ همت اعلام شده است.

جزییات عملیات صندوق توسعه بازار سرمایه طی سال ۱۴۰۲

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ