توضیحات تکمیلی "حکشتی" درباره کاهش ۸۷ درصدی زیان خالص ۶ ماهه

اقتصاد ایران: شرکت کشتیرانی با ارائه توضیحات تکمیلی درباره دلایل کاهش ۷۵ و ۹۳ درصدی سایر درآمدها و هزینه‌های عملیاتی از افت ۸۷ درصدی زیان خالص ۶ ماهه نسبت به دوره مشابه قبل خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت کشتیرانی با ارائه توضیحات تکمیلی درباره دلایل کاهش ۷۵ و ۹۳ درصدی سایر درآمدها و هزینه‌های عملیاتی از افت ۸۷ درصدی زیان خالص ۶ ماهه نسبت به دوره مشابه قبل خبر داد.

بر اساس این گزارش، "حکشتی" پیرو بارگذاری صورت‌های مالی حسابرسی شده دوره ۶ ماهه منتهی به آذر ۱۴۰۲ شرکت اصلی با ارائه توضیحات تکمیلی، اعلام کرد: سرفصل سایر درآمدهای عملیاتی مربوط به سود تسعیر دارایی‌های ارزی عملیاتی است و کاهش ۷۵ درصدی این سرفصل نسبت به دوره مشابه سال مالی قبل ناشی از کاهش دارایی‌های ارزی از ۱۲۸ به ۶۱ میلیون دلار و افزایش نرخ ارز نسبت به دوره مشابه قبل از ۴ به ۱۳ درصد است.

سرفصل سایر هزینه‌های عملیاتی مربوط به زیان تسعیر بدهی‌های ارزی عملیاتی است و کاهش ۹۳ درصدی این سرفصل نسبت به دوره مشابه قبل ناشی از کاهش بدهی‌های ارزی از ۷۲۹ به ۶۲ میلیون دلار و افزایش نرخ ارز نسبت به دوره مشابه سال مالی قبل از ۴ به ۱۳ درصد است.

کاهش سرفصل سایر درآمدها و هزینه‌های غیر عملیاتی از ۷۲.۹ به ۶.۲ میلیارد تومان نسبت به دوره مشابه سال مالی قبل عمدتاً ناشی از افزایش هزینه‌ های حقوقی در دوره جاری و تفاوت استهلاک انباشته ساختمان برج آسمان( اصلاح حساب) در دوره مالی قبل است.

با توجه به موارد فوق، زیان خالص ۸۷ نسبت به دوره مشابه سال مالی قبل کاهش داشت.

تلگرام اصلی بورس پرس : t.me/boursepressir

انتهای پیام

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ