شرایط اختصاص خوابگاه به دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس اعلام شد

اقتصاد ایران: اداره خوابگاه‌های دانشگاه تربیت مدرس شرایط تخصیص خوابگاه مجردی به دانشجویان روزانه نو ورود دانشکده علوم پزشکی (نیمسال دوم بهمن ماه ۱۴۰۲-۱۴۰۳) را اعلام کرد.

- اخبار سیاسی -

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، متقاضیان خوابگاه مجردی دوره روزانه دانشگاه تربیت مدرس لازم است، در مرحله نخست با در نظر داشتن موارد اعلامی به سامانه گلستان مراجعه کرده و تقاضای خوابگاه خود را ثبت کنند و در مرحله بعدی برای تحویل اتاق خود از 28 تا 30 بهمن 1402 به امور خوابگاه‌های خواهران و یا امور خوابگاه‌های برادران مراجعه کنند.

ثبت‌نام غیرحضوری خوابگاه مجردی دانشجویان دکتری وزارت بهداشت از تاریخ 21 تا 24 بهمن 1402 در سامانه گلستان انجام می‌شود.

حداکثر مهلت استفاده از خوابگاه در صورت وجود شرایط اسکان برای مقطع دکتری پایان ترم هشتم تحصیلی است و قابل تمدید نخواهد بود.

دانشجویانی که به هر دلیل بعد از مهلت مجاز، درخواست خوابگاه خود را ارائه کنند، در انتهای لیست متقاضیان خوابگاه قرار خواهند گرفت.

دانشگاه تربیت مدرس فاقد خوابگاه متأهلی است و متقاضیان واجد شرایط، می‌توانند مطابق ضوابط صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت درخواست کمک ودیعه مسکن کنند.

  مدارک لازم جهت آپلود در سامانه گلستان

1) سند تعهد محضری صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت. (بارگذاری این سند برای دانشجویان وزرات بهداشت متقاضی خوابگاه مجردی ضرروی است). (برای ضامن بازنشسته (غیرنظامی) گواهی کسر از حقوق با عنوان صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی الزامی است.)

2) گواهی موید تسویه حساب دانشجو با صندوق رفاه دانشجویان. توصیه می‌شود دانشجویان بارگذاری مدارک در سامانه گلستان را ترجیحاً در روز‌های اول ثبت‌نام انجام دهند تا در صورت وجود ایراد در آن، فرصت تصحیح و بارگذاری مجدد مدارک صحیح را داشته باشند.

چنانچه دانشجو متقاضی خوابگاه مجردی باشد لازم است پس از ورود به فرم پذیرش غیرحضوری دانشجویان جدیدالورود و انجام مراحل اطلاعات خوابگاهی دانشجو، درخواست خوابگاه و ارسال فایل مدارک را برای درخواست خوابگاه اقدام کند.

پس از چاپ گواهی پذیرش غیرحضوری امکان اعمال هر گونه تغییر در فرم‌های سیستم از دانشجو سلب خواهد شد. دانشجویان توجه داشته باشند که فقط در زمان مجاز ثبت‌نام غیرحضوری که از سوی آموزش اعلام می‌شود مجاز به ثبت درخواست خوابگاه در سیستم گلستان هستند و عواقب تأخیر در ثبت درخواست خوابگاه بر عهده دانشجو خواهد بود.

انتهای پیام/

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ