صیادان هرمزگانی مدرسه برای دانش آموزان نابینا می‌سازند

اقتصاد ایران: جامعه صیادی استان هرمزگان برای ساخت مدرسه برای دانش آموزان استثنایی این استان مشارکت می کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، مدیرکل شیلات هرمزگان از برگزاری نشست با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استثنایی استان، معاون صیدو بنادرماهیگیری شیلات هرمزگان ، معاون آبزی پروری شیلات هرمزگان، نماینده اداره کل نوسازی مدارس و جمعی از مسئولین و بهره برداران شیلاتی در سالن جلسات اداره کل شیلات هرمزگان خبرداد.

 مسعود بارانی با اشاره به مشارکت جامعه صیادی استان در ساخت مدرسه برای دانش آموزان استثنایی گفت: بدون شک با توجه به اهمیت عزیزان استثنایی برای جامعه و در باب مسئولیت های اجتماعی جامعه شیلاتی استان از هیچ حمایتی برای عزیزان استثنایی دریغ نمی کند.

وی با اشاره به اهمیت و ویژگی های توان بخشی تعلیم و تربیت کودکان و دانش آموزان استثنایی تصریح کرد:امید داریم با توجه به اهمیت عزیزان استثنایی بتوانیم به مسئولیت های اجتماعی و در حد توان به آنها کمک کنیم.

مدیرکل شیلات هرمزگان، هدف ازورود جامعه شیلاتی استان به حمایت از عزیزان استثنایی را فراگیرسازی و تـوسعه آمـوزش بـرای همه و بـه رسمیت شناختن حقوق دانش آموزان معلول برای برخورداری از فرصت های آموزشی برابر با سایر کودکان در نظام آموزش همگانی خواند.

مسعود بارانی با بیان اینکه دانش آموزان استثنایی قابلیت های فردی و نقش موثری می توانند در جامعه ایفا کنند، گفت : سرمایه گذاری در این مسیر باعث ارتقای سطح پذیرش جامعه و زمینه سازی رفاه اجتماعی و آموزشی دانش آموزان توانا می شود.

وی گفت: با توجه به استقبال مناسب جامعه صیادی استان به زودی شاهد انعقاد تفاهم نامه برای ساخت مدرسه ویژه نابینایان وکم بینایان خواهیم بود.

در ادامه رجبی مدیر کل آموزش وپرورش استثنایی به بیان دستاوردهای آن اداره کل در حوزه ارائه خدمات به دانش آموزان استثنایی پرداخت و ضمن تشکر از مشارکت جامعه صیادی خواستار انعقاد تفاهم نامه در آینده نزدیک شد.

پایان پیام/

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ