در نشست با رئیس جمعیت هلال احمر شیراز رخ داد؛

استحکام فعالیت‌های «بیمه حافظ» و جمعیت هلال احمر

اقتصاد ایران: در راستای تسهیل خدمات و شرایط مناسب‌تر بیمه ای به امدادگران و کارکنان جمعیت هلال احمر شیراز طی تفاهم‌نامه ای فعالیت های شرکت بیمه حافظ و جمعیت هلال احمر شیراز گسترش و استحکام یافت.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، این جلسه‌ با حضور علیرضا رضازاده، رئیس جمعیت هلال احمر شیراز و فرشاد کیانی، رئیس شعبه شیراز بیمه حافظ که خود از نجاتگران داوطلب جمعیت هلال احمر هستند با پوشش امدادی در محل جمعیت هلال احمر استان فارس برگزار شد.

در این نشست ضمن عرض تبریک سال نو و آرزوی بهروزی و موفقیت دو طرف، موضوعات مختلفی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

رئیس شعبه شیراز بیمه حافظ با اشاره به ماهیت یکسان دو سازمان در خدمت رسانی و حفظ جان و مال و کاهش مشکلات آحاد مردم در مواقع بحران بر ضرورت ارتقا کیفی و کنترل ریسک خطرات برای کارکنان و امدادگران داوطلب آن جمعیت و چگونگی همکاری شرکت‌های بیمه و امدادگران داوطلب هلال احمر اشاره کرد.


در ادامه این نشست، نقاط قوت و ضعف هر دو سازمان بررسی و راهکار‌های مناسبی برای بهبود همکاری طرفین پیشنهاد شد. همچنین رئیس جمعیت هلال احمر شیراز نکاتی در راستای نیازمندی های این سازمان و کارکنان آن مطرح کرد و نسبت به تأمین بودجه‌ی لازم برای خدمات پزشکی و درمانی و نیز سایر خدمات بیمه ای مورد نیاز اعضای جمعیت مذکور مواردی را مطرح کرد.

در این جلسه بر افزایش همکاری و تعامل مستقیم بین دو طرف، بهبود روابط عمومی و افزایش کارآئی در انجام خدمات بیمه گری به آسیب دیدگان حوادث و امدادگران تاکید شد.
همچنین مقرر شد؛ تفاهم‌نامه همکاری میان بیمه حافظ و جمعیت هلال احمر به منظور تسهیل در ارائه خدمات بهتر به امدادگران و کارکنان و جامعه در شرایط اضطراری و تبادل تجارب و دانش فنی طرفین در زمینه حوادث و بحران‌های طبیعی و غیرطبیعی امضا شود.

برچسب‌ها :

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ