ساخت متروباس‌های جدید بر اساس آب و هوای تهران

اقتصاد ایران: عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه 4 دستگاه متروباس فعلی تهران بر اساس آب و هوای سوئیس ساخته شده است، گفت: این امر مشکلاتی ایجاد کرده و قرار است متروباس‌های جدید بر اساس آب و هوای تهران ساخته شود.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، محمد آقامیری عضو شورای اسلامی شهر تهران  در خصوص آخرین اقدامات انجام شده برای خرید مترو باس ها، گفت:  قرارداد خرید متروباس‌ها در مرحله نهایی شدن است؛ ما 4 دستگاه متروباسی که از قبل خریداری شده بود را تست کردیم تا ایرادات مشخص شود؛ در حال حاضر 2 دستگاه متروباس در حال خدمت‌رسانی است و دو دستگاه دیگر هم تا آخر مهر وارد می‌شود.

وی با بیان اینکه این متروباس‌ها مدت زیادی متوقف مانده بود، گفت:  ما آنها را تست کرده و وارد خطوط کردیم و بعد از تست؛ قرارداد نهایی را انجام می‌دهیم. مذاکرات آغاز شده و به زودی این کار هم به ثمر می‌نشیند.

آقامیری در خصوص مشکلات متروباس‌های فعلی، گفت: یکی از مشکلات اساسی متروباس‌های فعلی این بود که برای آب و هوای سوئیس ساخته شده بود و کولرهای ضعیفی روی این متروباس‌ها نصب شده و شهروندان نمی‌توانند از اردیبهشت تا شهریور از این متروباس‌ها استفاده کنند مگر اینکه کمپرسورهای آنها تعویض شود.

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: البته قرار است این امر هم صورت گیرد تا شهروندان بتوانند از کولر متروباس‌ها در تابستان استفاده کنند. متروباس‌های جدید از لحاظ فنی ارتقاء بیشتری پیدا کرده و قرار است بر اساس آب و هوای تهران ساخته شود و یکی از علل تأخیر در کار هم همین موضوع بود.

به گفته آقامیری، متروباس‌های فعلی امکانات کاملی دارند و بر اساس تکنولوژی روز دنیا ساخته می‌شوند. سطح ارتفاع آنها برای سالمندان مناسب است در هنگام توقف سطح پایین می‌آید و در هنگام حرکت ارتفاع بالا می‌رود. سیستم گرمایشی و سرمایشی مطلوب داشته و صندلی‌های خوبی دارد. 4 در خروجی و ورودی دارد و کمترین لرزش را دارند.

برچسب‌ها :

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ