همسر رئیس‌جمهور:

رسانه منطقه جدیدی برای رقابت قدرت است

اقتصاد ایران: مشهد- همسر رئیس‌جمهور گفت: رسانه منطقه جدیدی برای رقابت قدرت است لذا جشنواره بین المللی رسانه‌ای خورشید برگزار شد تا صدای بانوان به گوش جهانیان برسد.

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، جمیله علم الهدی صبح شنبه در نشست هم اندیشی با موضوع «راه ما برای آینده» که با حضور خبرنگاران ۴۰ کشور در مشهد در حال برگزاری است، اظهار کرد: رسانه منطقه جدیدی برای رقابت قدرت است لذا جشنواره بین المللی رسانه‌ای خورشید برگزار شد تا صدای بانوان به گوش جهانیان برسد، چراکه صدای ما را در گلو نگه می‌دارند و در دوره‌ای که همه صداها به همه جا می‌رسد صدای رهبر ما را نمی‌گذارند به جایی برسد.

همسر رئیس‌جمهور در ادامه افزود: مداخله کنندگان و عوامل تولید رسانه مشخص می‌کنند رسانه جهان آینده را به کدام سمت می‌برد.

وی اظهار کرد: در رویکرد دینی خود بسیار امیدوار به آینده رسانه هستیم که اگر تولیدکنندگان و مصرف کنندگان رسانه با اندیشمندان همراه نشوند، فروپاشی خانواده مانند بمب هسته‌ای باعث فروپاشی جوامع می‌شود.

همسر رئیس‌جمهور گفت: اقدام خوبی در مشهد صورت گرفته و خانه رهبری در مشهد تبدیل به موزه شده است که امیدوارم برنامه بازدید از این مکان برای مهمانان جشنواره فراهم شود.

وی در ادامه بیان کرد: راه جمهوری اسلامی ایران در وضعیت موجود به آینده‌نگری اسلامی وابسته است، در این راه نجات انسان قطعی است و توجه به خانواده و احیای آن محور اساسی است.

علم الهدی اظهار کرد: در ایران مردم و رهبری احساس پدر و فرزندی دارند و مناسبات خانوادگی بین آنها برقرار است، اما به طور کامل نتوانسته ایم از تهاجم فرهنگی توسط رسانه‌ها در امان بمانیم.

همسر رئیس جمهور گفت: اکنون رویکرد اقتصادی بر همه حوزه‌ها و ارزش‌ها در جهان صدمه و آشوب وارد کرده است و همه کشورها با این آشوب درگیر هستند.

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ