مدیر عامل جدید پتروشیمی خارک اعلام کرد :

تعامل سازنده با سهامداران و مسئولان استان بوشهر

اقتصاد ایران: مدیر عامل جدید پتروشیمی خارک برنامه های این پتروشیمی را در دوره جدید اعلام کرد

به گزارش خبرگزاری اقتصادایران ، دکتر حسن وفایی که از مدیران مجرب و خوشنام صنعت نفت ، ایثارگر و فرزند جنوب هست در گفت وگویی اعلام کرد استراتژی ۵ ساله پتروشیمی خارک بزودی تدوین و این پتروشیمی برای اولین بار دارای برنامه بلند مدت و زمانبندی شده می شود و هر ساله برنامه اجرایی تهیه و بر اساس ان کارها انجام می گردد.

وی نیروی انسانی را مهمترین عامل توسعه یک مجموعه دانست و گفت : برای اجرای برنامه باید مدیران با تجربه ، تحصیلکرده و با انگیزه انتخاب و نظارت جدی بر اجرای برنامه ها خواهیم داشت.

این مدیر مجرب صنعت نفت افزایش تولید ، بهره وری و تعامل سازنده با سهامداران و مسئولین استان بوشهر را از مهمترین اولویت های دوره جدید اعلام و گفت با تعامل سازنده با سهامداران و مسسوولین استانی در جهت افزایش سرمایه و اجرای طرحهای توسعه ایی و پایین دست پتروشیمی با ارزش افزوده بیشتر اقدام خواهیم کرد.

وی به انباشت مطالبات معوقه ارزی این شرکت اشاره کردو گفت : با تقویت واحد حقوقی و استفاده از افراد توانمند و کارشناسان خبره ابتدا پرونده ها را به روز و در جهت وصول مطالبات و پیشگیری از ایجاد مطالبات جدید و اصلاح و تدوین ایین نامه ها اقدام خواهیم کرد.

این مدیر جنوبی توجه به نیروی انسانی و معیشت و رفاه کارکنان و ایجاد انگیره در بین کارکنان را از دیگر برنامه ها اعلام کرد و گفت : تبعیض و بی عدالتی عامل عدم ایجاد انگیزه و بهره وری است و در جهت همسان سازی حقوق ها و اجرای عدالت ، انضباط مالی . شفاف سازی ، و جذب نیروهای بومی اقدام خواهیم کردو حق مردم خارک هست که از مزایایی پتروشیمی که در ان جزیره هست استفاده کنند و در این راستا به وظیفه مسئولیت اجتماعی خود عمل خواهیم کرد.

وی گفت : از ابراز لطف همکاران پتروشیمی خارک ممنونم که امادگی کامل برای اجرای برنامه ها و توسعه بیش از پیش این شرکت دارند و صداقت در گفتار و رفتار و توجه به کرامت انسانی و تعامل دو جانبه با همکاران را سر لوحه کارهای خود می دانیم

وفایی گفت : عده ایی که منافع انها در دوره جدید به خطر افتاده و سعی در تشویش افکار کارکنان، کارگران و پرسنل زحمت کش پتروشیمی خارک دارند توصیه می کنیم از خویشتنداری ما سو استفاده نکنند

وی تاکید کرد دست همه کسانی راکه دل در گرو پیشرفت و توسعه پتروشیمی خارک دارند به گرمی می فشاریم و انشا الله با همکاری کارشناسان ، کارکنان ، پرسنل و مدیران شرکت پتروشیمی خارک و با استفاده از راهنمایی و نظرات هیات مدیره ، مسئولان استان بوشهر و سهامداران کارهای بزرگی انجام دهیم

نظرات کاربران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نرخ ارز

عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار خرید 24759 0 (0%)
یورو خرید 28235 0 (0%)
درهم خرید 6741 0 (0%)
دلار فروش 24984 0 (0%)
یورو فروش 28492 0 (0%)
درهم فروش 6803 0 (0%)
عنوان عنوان قیمت قیمت تغییر تغییر نمودار نمودار
دلار 285000 0.00 (0%)
یورو 300325 0.00 (0%)
درهم امارات 77604 0 (0%)
یوآن چین 41133 0 (0%)
لیر ترکیه 16977 0 (0%)
ﺗﻐﯿﯿﺮات ﺑﺎ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ اﻧﺠﺎم ﺷﺪ